NOSTALJİK ATÖLYE ÇALIŞMALARI SERİSİ 6

Prof. Dr. Paul L. Wachtel

20-21-22 Ağustos 2021

Canlı gösterim değildir. Eğitim sonunda Psikoterapi Enstitüsü Eğitmenleri ile canlı soru-cevap yapılacaktır.

Değerli Ruh Sağlığı Profesyonelleri,

Psikoterapi Enstitüsü’nün tarihinde dev adımların atılmasına vesile olan, değerli uluslararası kuramcıların daha önce enstitümüzü ziyaret ederek yüz yüze gerçekleştirmiş olduğu atölye çalışmaları şimdi online olarak gösterilecektir. Gösterimin ardından Psikoterapi Enstitüsü eğitmenleri canlı olarak katılım sağlayarak sorularınıza cevap vereceklerdir. Atölye çalışmaları Telegram grubu üyelerimize %80 indirimli olacaktır. Her oturum için özet gönderen katılımcılarımıza katılım belgeleri gönderilecektir.12 ay boyunca 12 farklı kuramcının atölye çalışması online olarak izletilecektir. Bu gösterimlerin amacı, dünyada önde gelen psikoterapi kuram ve kuramcılarının takipçisi olarak Türkiye’deki ruh sağlığı profesyonellerinin bu akımların öncüleriyle buluşmasını sağlamak, Türkiye’de ve dünyadaki psikoterapi ile ilgili önemli bilgi ve becerileri edinmelerini sağlamak, mesleki gelişimlerine katkıda bulunarak psikoterapi uygulama becerilerini arttırmak ve bunu belgelendirmektir. Eğitimlerimize katılan kişilere derecelendirme sistemimizde ekstra puanlar verilecek olup, ileride gerçekleşecek olan eğitimlerimizde indirimli ya da ücretsiz katılım hakları tanınacaktır.

Telegram grubu başvuru formu: www.psikoterapi.com/telegram

Saygılarımızla,

Psikoterapi Enstitüsü Eğitim Koordinatörlüğü

Psikoterapi Enstitüsü, Bayramoğlu

2012 Yılında gerçekleştiren atölye çalışmamız, Zoom Programı üzerinden online olarak izletilecektir.

ATÖLYE ÇALIŞMASI GÖSTERİMİ ONLİNE OLARAK GERÇEKLEŞECEKTİR.

Başvuru Formunu Doldurmak için Tıklayınız.

G Ö S T E R İ M  T A R İ H L E R İ

20-21-22 Ağustos 2021

A M A Ç

Farklı psikoterapi ekollerinin gösterdiği benzerliklerin ve farklılıkların tespit edilmesi yoluyla bu yaklaşımların değişik katkılarını ve güçlü yanlarını biraraya getirerek daha etkili, kapsamlı ve sinerjik bir bütüne ulaşabilme yollarının incelenmesi ve psikoterapide bütünleşmeye kaynaklık eden kuramsal çerçeve olan döngüsel psikodinamikler üzerinden teorik ve metodolojik bilgilerin paylaşılması.

H E D E F

Atölye çalışmasına katılanlar, farklı yönelimlerden kavramların ve rehber imgelerin nasıl örtüştüğünü ve yakınsadığını, aynı zamanda her birinin kendine özel katkısını ve bunları biraraya getirip bütünleştirmenin klinik uygulamayı nasıl zenginleştirdiğini daha iyi kavrayacaklardır. Baştan sona hedefimiz hem klinik uygulamanın somut güçlüklerini doğrudan ele almak hem de terapistin klinik uygulama üzerine düşünmesini artırarak daha sağlıklı ve geniş bir temel sağlamaktır.

HEDEF  GRUP

Psikiyatristler, Aile Hekimleri, Doktorlar, Psikologlar, Psikolojik Danışman ve Rehberler(PDR), Sosyal Hizmet Uzmanları, Psikiyatri Hemşireleri, Aile Danışmanları

Bu alandaki öğrenciler,

                    Lisans eğitimi farklı olup da bu eğitime başvurmak isteyenler; Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansını tamamlamaları gerekmektedir.

Katılımcı Listesi İçin Tıklayınız.

SÜRE

3 gün

18:30’da başlayacaktır.

S E R T İ F İ K A S Y O N

Her oturum için bir sayfalık (1,5 boşluk, Times New Roman 12 punto) özet gönderen katılımcılarımıza atölye çalışması sonunda Psikoterapi Enstitüsü onaylı katılım kelgesi verilecektir.

K A T I L I M   Ü C R E T İ

Telegram Grubu Üyelerimize %80 indirimli, 3 Günlük Katılım: KDV Dahil 500 TL 

Telegram Grubu Üyelerimize %80 indirimli, Günlük Katılım: KDV Dahil 170 TL

Telegram Grubu Üyemiz Olmayanlara 3 Günlük Katılım: KDV Dahil 2506 TL 

Telegram Grubu Üyemiz Olmayanlara Günlük Katılım: KDV Dahil 835 TL

Lisans Öğrencilerine %70 indirimli, 3 Günlük Katılım KDV Dahil 750 TL

Lisans Öğrencilerine %70 indirimli,  Günlük Katılım KDV Dahil 250 TL

Aile Danışmanlarına 3 Günlük Katılım %50 indirimli KDV Dahil 1250 TL

Aile Danışmanlarına Günlük Katılım %50 indirimli KDV Dahil 420 TL

Ücretlendirme Hakkında Önemli Bilgilendirme:

Değerli üyelerimiz,
Her ay gösterimi yapılmakta olan nostalji atölye çalışmaları, bir defaya mahsus olarak siz değerli üyelerimize %80 indirimli olarak satılmaktadır. Bu atölye çalışmalarına o tarihte bu ücretleri indirimsiz olarak ödeyerek katılım gösteren ve bu değerli üstadlarımızı Türkiye’de ağırlamamıza vesile olan katılımcılara müteşekkiriz. Takdir edersiniz ki bugün bu çalışmaları çok düşük ücretlerle satışa sunmamız o günlerde gerçek ücretler ödeyen katılımcılara saygısızlık olacaktır. Bu yüzden yalnızca bize güvenerek topluluğumuza dahil olmuş olan Telegram grubu üyelerimize bu fırsat bir defaya mahsus olarak sunulmuştur. Sonrasında bu atölye çalışmaları DVD setleri olarak yeniden indirimsiz fiyat üzerinden satılacaktır.
Saygılarımızla,
Psikoterapi Enstitüsü Eğitim Koordinatörlüğü

Ön Kayıt veya Kesin Kayıt Ücretini, aşağıdaki hesap numaralarımıza EFT/Havale olarak ödeyebilirsiniz. Banka dekontunu, açıklama kısmına “Paul Wachtel Atölye Çalışması” yazarak basvuru@psikoterapi.com adresine göndermenizi rica ederiz.

Telegram Grubu İçin 3 Günlük %80 İndirimli Kredi Kartı İle Ödeme

Telegram Grubu Üyelerimiz İçin Günlük %80 İndirimli Katılım Kredi Kartı İle Ödeme

Telegram Grubunda Olmayanlar İçin 3 Günlük Kredi Kartı İle ödeme

Telegram Grubunda Olmayanlar İçin Günlük Katılım Kredi Kartı İle Ödeme

Lisans Öğrencileri İçin %70 İndirimli 3 Günlük Katılım Kredi Kartı ile Ödeme

Lisans Öğrencileri İçin %70 İndirimli Günlük Katılım Kredi Kartı İle Ödeme

 Aile Danışmanları İçin %50 İndirimli 3 Günlük Katılım Kredi Kartı İle Ödeme

Aile Danışmanları İçin %50 İndirimli Günlük Katılım İçin Kredi Kartı İle Ödeme

 Hesap No

Psikoterapi Enstitüsü  Eğ. Araş. Sağ. Org. Dan. Ltd. Şti.

T.C. İş Bankası Darıca Şubesi

Şube Kodu: 2425

Hesap: 0432025

IBAN: TR74 0006 4000 0012 4250 4320 25

Türkiye Finans Gebze Şubesi

Şube Kodu:207

Hesap:2389670

IBAN: TR45 0020 6002 0702 3896 7000 01

BİLGİ ve KAYIT İÇİN:

0262 653 66 99

0212 243 23 97

EĞİTİM  YERİ

Zoom veya  zoom webinar üzerinden gerçekleştirilecektir. 

   Paul L. WACHTEL, Ph.D.

Paul L. Wachtel, PhD, City College of New York klinik psikoloji doktora programında ve City University of New York Graduate Center’da seçkin profesör kadrosunda yer almaktadır. Lisans eğitimini Kolombiya Üniversitesi’nde, klinik psikoloji doktorasını Yale Üniversitesi’nde yapmış; bugün aynı zamanda öğretim üyesi olduğu New York Üniversitesi doktora sonrası psikanalitik eğitim programını tamamlamıştır. Psikoterapi alanına getirdiği yenilikçi yaklaşım ve psikoloji kuram ve araştırmalarının günümüz toplumsal sorunlarına uygulanmasındaki katkıları nedeniyle uluslararası üne sahiptir.

Dr. Wachtel, çeşitli konular üzerine yoğunlaşan çok sayıda derginin editör kurulunda yer almıştır; Psikanalitik PsikolojiEvlilik ve Aile Terapisi DergisiPolitik PsikolojiToplumsal Sıkıntı ve Evsizlik Dergisi bunlardan bazılarıdır. Psikoterapi, kişilik dinamikleri ve psikolojik yönelimli toplumsal eleştiri üzerine pek çok kitabın yazarıdır. En önemli kitapları arasında Eylem ve İçgörüVarsıllığın YoksulluğuBireysel Psikoterapide Aile DinamikleriTerapötik İletişimPsikanaliz, Davranış Terapisi ve İlişkisel DünyaAmerika’nın Zihninde YarışSiyahlar ile Beyazlar Arasındaki Kısır Döngüleri Kırmak; İlişkisel Kuram ve Psikoterapi Uygulaması ve son kitabı Seans Odasının İçinde yer almaktadır. Kitaplarının birçoğu, alanda klasik olarak bilinmektedir.

Psikoterapide Bütünleşme Araştırmaları Birliği SEPI’nin kurucularından biri ve Yönetim Kurulu üyesi olan Dr. Wachtel, 2010 Hans Strupp ödülüne layık görülmüştür.

There are no comments yet.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>