Dr. Mert Aytaç- “Travma Odaklı Çocuk ve Ergen BDT”-

Psikoterapi Enstitüsü Genel Merkezi 

Psikoterapi Enstitüsü Genel Merkezi – Çarşamba Konferansları

Dr. Mert Aytaç
“Travma Odaklı Çocuk ve Ergen BDT”
09 Haziran 2021 Saat:18.00-21.00

Program Zoom programı üzerinden online gerçekleşecektir.

Söyleşimiz 09.06.2021 tarihinde gerçekleşecektir.
Programın kapsamı 100 kişi ile sınırlı tutulmaktadır. Kayıt formumuzu dolduran ilk 100 kişi dahil edilecektir. Konferans sonrası 1 sayfalık özet gönderen katılımcılarımıza katılım belgesi mail ile adreslerine gönderilecektir. Özeti 12.06.2021 tarihine kadar gönderen katılımcılarımız baz alınacaktır. Program öncesi Zoom programını indirmeniz gerekmektedir. Katılımcılarımızın ruh sağlığı profesyoneli veya alan öğrencisi olduğunu belirten bir belgeyi tarafımıza mail atması gerekmektedir.
Katılım ücretsiz olup ruh sağlığı profesyonelleri ve alan öğrencilerine yöneliktir.
Hedef Grubumuz: Psikiyatristler, doktorlar, psikologlar, psikolojik danışman ve rehberler, sosyal hizmet uzmanları, psikiyatri hemşireleri, aile danışmanları ve okul öncesi öğretmenleri ve bu alanlarda lisans ve/veya yüksek lisans mezunları ve öğrencileridir. Diploma veya öğrenci belgesi kısmına E-devlet üzerinden indirerek gerekli belgeyi aktarmayan kişiler katılımcı listesine eklenmemektedir.
Not: Lütfen bilgilerinizi doğru giriniz. İsimleriniz belirttiğiniz gibi katılım belgenize yazılacaktır. Katılım belgeleri mail adreslerinize 1 ay içerisinde online olarak gönderilecektir.

Kayıt Formu:

https://forms.gle/9XdEF3AKLLbV83Wo9

Katılımcı Listesi (Telegram üyeleri hariç):

http://www.psikoterapi.com/42487-2/

Dr. Mert Aytaç kimdir?

http://www.psikoterapi.com/klinik-psk-dr-mert-aytac/

Saygılarımızla,
Psikoterapi Enstitüsü Eğitim Koordinatörlüğü

There are no comments yet.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>