Uzm. Klinik Psk. İshak Büyükyıldırım- “Duygu Odaklı Terapi Perspektifinden Pratik Teknikler”- Psikoterapi Enstitüsü İstanbul Anadolu Temsilciliği Uzmanla Buluşma Sohbetleri

PSİKOTERAPİ ENSTİTÜSÜ İSTANBUL ANADOLU TEMSİLCİLİĞİ

Uzm. Klinik Psk. İshak Büyükyıldırım
” Duygu Odaklı Terapi Perspektifinden Pratik Teknikler”
08 Haziran 2021 Saat:18.00-21.00

Program Zoom programı üzerinden online gerçekleşecektir.

Söyleşimiz 08.06.2021 tarihinde gerçekleşecektir.
Programın kapsamı 100 kişi ile sınırlı tutulmaktadır. Kayıt formumuzu dolduran ilk 100 kişi dahil edilecektir. Konferans sonrası 1 sayfalık özet gönderen katılımcılarımıza katılım belgesi mail ile adreslerine gönderilecektir. Özeti 11.06.2021 tarihine kadar gönderen katılımcılarımız baz alınacaktır. Program öncesi Zoom programını indirmeniz gerekmektedir. Katılımcılarımızın ruh sağlığı profesyoneli veya alan öğrencisi olduğunu belirten bir belgeyi tarafımıza mail atması gerekmektedir.
Katılım ücretsiz olup ruh sağlığı profesyonelleri ve alan öğrencilerine yöneliktir.
Hedef Grubumuz: Psikiyatristler, doktorlar, psikologlar, psikolojik danışman ve rehberler, sosyal hizmet uzmanları, psikiyatri hemşireleri, aile danışmanları ve okul öncesi öğretmenleri ve bu alanlarda lisans ve/veya yüksek lisans mezunları ve öğrencileridir. Diploma veya öğrenci belgesi kısmına E-devlet üzerinden indirerek gerekli belgeyi aktarmayan kişiler katılımcı listesine eklenmemektedir.
Not: Lütfen bilgilerinizi doğru giriniz. İsimleriniz belirttiğiniz gibi katılım belgenize yazılacaktır. Katılım belgeleri mail adreslerinize 1 ay içerisinde online olarak gönderilecektir.

Kayıt Formu:

https://forms.gle/gC7D8M7Rm4TZJuKm8

Telegram Grubu Üyeliği Başvuru Formları:

Psikoterapi Enstitüsü Üye Grubu İçin Tıklayınız. (Mezunlar İçindir)

Psikoterapi Enstitüsü Genel Duyuru Grubu İçin Tıklayınız. (Öğrenciler ve Aile Danışmanları İçindir)

Uzm. Klinik Psikolog İshak Büyükyıldırım Kimdir?

http://www.psikoterapi.com/psk-dan-ishak-buyukyildirim/

Saygılarımızla,
Psikoterapi Enstitüsü Eğitim Koordinatörlüğü

There are no comments yet.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>