NOSTALJİK ATÖLYE ÇALIŞMALARI SERİSİ 2

“BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI ÇİFT VE AİLE TERAPİSİ” 

Dr. Frank M. Dattilio

23-24-25 Nisan 2021

Canlı gösterim değildir. Eğitim sonunda Psikoterapi Enstitüsü Eğitmenleri ile canlı soru-cevap yapılacaktır. 

Değerli Ruh Sağlığı Profesyonelleri,

Psikoterapi Enstitüsü’nün tarihinde dev adımların atılmasına vesile olan, değerli uluslararası kuramcıların daha önce enstitümüzü ziyaret ederek yüz yüze gerçekleştirmiş olduğu atölye çalışmaları şimdi online olarak gösterilecektir. Gösterimin ardından Psikoterapi Enstitüsü eğitmenleri canlı olarak katılım sağlayarak sorularınıza cevap vereceklerdir. Atölye çalışmaları Telegram grubu üyelerimize %80 indirimli olacaktır. Her oturum için özet gönderen katılımcılarımıza katılım belgeleri gönderilecektir.12 ay boyunca 12 farklı kuramcının atölye çalışması online olarak izletilecektir. Bu gösterimlerin amacı, dünyada önde gelen psikoterapi kuram ve kuramcılarının takipçisi olarak Türkiye’deki ruh sağlığı profesyonellerinin bu akımların öncüleriyle buluşmasını sağlamak, Türkiye’de ve dünyadaki psikoterapi ile ilgili önemli bilgi ve becerileri edinmelerini sağlamak, mesleki gelişimlerine katkıda bulunarak psikoterapi uygulama becerilerini arttırmak ve bunu belgelendirmektir. Eğitimlerimize katılan kişilere derecelendirme sistemimizde ekstra puanlar verilecek olup, ileride gerçekleşecek olan eğitimlerimizde indirimli ya da ücretsiz katılım hakları tanınacaktır.

Telegram grubu başvuru formu: https://forms.gle/w59c8i6q57cVc8Je7 

Saygılarımızla,

Psikoterapi Enstitüsü Eğitim Koordinatörlüğü

Psikoterapi Enstitüsü, Bayramoğlu

2011 Yılında gerçekleştiren atölye çalışmamız, Zoom Programı üzerinden online olarak izletilecektir.

ATÖLYE ÇALIŞMASI GÖSTERİMİ ONLİNE OLARAK GERÇEKLEŞECEKTİR.

Başvuru Formunu Doldurmak için Tıklayınız.

G Ö S T E R İ M  T A R İ H L E R İ

23-24-25 Nisan 2021

A M A Ç

Ana akım kuramsal bir yaklaşım halini almış olan ve çift ve aile terapistlerinin giderek artan biçimde benimsediği Bilişsel Davranışçı Terapinin çift ve aile terapilerindeki uygulamalarını, bu uygulamanın tarihsel kökenlerini ve diğer yaklaşımlarla bütünleştirme potansiyelini kuramsal bilgi paylaşımı ve video gösterimleri üzerinden çalışmak.

H E D E F

Atölye çalışmasına katılanlar, bilişsel davranışçı terapiye ilişkin yaygın varsayımların nasıl sorgulandığını, bilişsel davranışçı terapinin çift ve aile terapisindeki rolünün geçmişten bugüne evrimini, kuramsal ve yöntemsel inceliklerini ve araştırmaya dayalı temellerini öğreneceklerdir.

H E D E F  G R U P

Psikiyatristler, Aile Hekimleri, Doktorlar, Psikologlar, Psikolojik Danışman ve Rehberler(PDR), Sosyal Hizmet Uzmanları, Psikiyatri Hemşireleri, Aile Danışmanları

Bu alandaki öğrenciler,

                    Lisans eğitimi farklı olup da bu eğitime başvurmak isteyenler; Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansını tamamlamaları gerekmektedir.

Katılımcı Listesi İçin Tıklayınız.

S Ü R E

3 gün

18:30’da başlayacaktır.

S E R T İ F İ K A S Y O N

Her oturum için bir sayfalık (1,5 boşluk, Times New Roman 12 punto) özet gönderen katılımcılarımıza atölye çalışması sonunda Psikoterapi Enstitüsü onaylı katılım kelgesi verilecektir.

BİLGİ ve KAYIT İÇİN:

0262 653 66 99

0212 243 23 97

E Ğ İ T İ M   Y E R İ

Zoom Webinar üzerinden gerçekleştirilecektir. 

Dr. Frank M. Dattilio

Frank M. DATTILIO, Ph.D., ABPP, bilişsel davranışçı terapide dünyanın en önde gelen isimlerinden biridir. Harvard Tıp Fakültesi Psikiyatri Bölümü ve Pensilvanya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Pensilvanya, New Jersey, New York ve Delaware eyaletlerinde psikolog lisansı bulunmaktadır.

Dr. Dattilio hem klinik psikoloji hem davranışçı psikoloji alanında Amerikan Profesyonel Psikoloji Kurulu (ABPP) tarafından lisanslıdır. Bilişsel Terapi Akademisi (ACT) kurucularındandır. Dünya çapında önde gelen pek çok üniversitede ve tıp fakültesinde misafir öğretim üyesi olarak görev yapmıştır.

Amerikan Psikoloji Birliği tarafından verilen Seçkin Psikolog Ödülü, Pensilvanya Psikolojik Birliği tarafından verilen Psikoloji Bilim ve Mesleğine Üstün Katkı Ödülü, Philadelphia Klinik Psikoloji Birliği tarafından verilen Psikolojiye ve İnsanlığa Üstün Katkı Ödülü gibi pek çok ödüle layık görülmüştür. 2010 yılınsa Pensilvayna Evlilik ve Aile Terapisi Birliği (PAMFT) tarafından verilen 2010 yılının Evlilik ve Aile Terapisti Ödülünü almıştır.

Dr. Dattilio’nun etkin araştırma alanları bilişsel davranışçı terapi, klinik ve adli psikoloji, vaka bazlı soruşturmalardır.

Dr. Dattilio’nun anksiyete bozuklukları, adli ve klinik psikoloji, evlilik ve aile çatışmaları konularında 250’den fazla mesleki yayımı ve 17 kitabı bulunmaktadır. Dünyanın pek çok ülkesinde eğitim ve seminerler vermektedir. Kitapları 27 dile çevrilmiş, dünyanın 80 ülkesinde yararlanılmaktadır.

K A T I L I M   Ü C R E T İ

Telegram Grubu Üyelerimize %80 indirimli, 3 Günlük Katılım 600 TL + KDV

Telegram Grubu Üyelerimize %80 indirimli, Günlük Katılım: 200 TL + KDV

Telegram Grubu Üyemiz Olmayanlara 3 Günlük Katılım 3000 TL + KDV

Telegram Grubu Üyemiz Olmayanlara Günlük Katılım 1000 TL + KDV

Lisans Öğrencilerine %70 indirimli,  Günlük Katılım 300 TL + KDV

Lisans Öğrencilerine %70 indirimli, 3 Günlük Katılım 900 TL + KDV

Aile Danışmanlarına 3 Günlük Katılım %50 indirimli 1500 TL + KDV

Aile Danışmanlarına Günlük Katılım %50 indirimli 500 TL + KDV

Ön Kayıt veya Kesin Kayıt Ücretini, aşağıdaki hesap numaralarımıza EFT/Havale olarak ödeyebilirsiniz. Banka dekontunu, açıklama kısmına “Frank Dattilio Atölye Çalışması” yazarak basvuru@psikoterapi.com adresine göndermenizi rica ederiz.

Telegram Grubu için Kredi Kartı İle Ödeme

Telegram Grubu Üyelerimiz İçin Günlük Katılım Kredi Kartı İle Ödeme

Telegram Grubunda Olmayanlar için Kredi Kartı İle ödeme

Telegram Grubunda Olmayanlar İçin Günlük Katılım Kredi Kartı İle Ödeme

Lisans Öğrencileri Günlük Katılım İçin Kredi Kartı İle Ödeme

Lisans Öğrencileri 3 Günlük Katılım İçin Kredi Kartı ile Ödeme

            Aile Danışmanları 3 Günlük Katılım İçin Kredi Kartı İle Ödeme

Aile Danışmanları Günlük Katılım İçin Kredi Kartı İle Ödeme

Hesap No

Psikoterapi Enstitüsü  Eğ. Araş. Sağ. Org. Dan. Ltd. Şti.

T.C. İş Bankası Darıca Şubesi

Şube Kodu: 2425

Hesap: 0432025

IBAN: TR74 0006 4000 0012 4250 4320 25

Türkiye Finans Gebze Şubesi

Şube Kodu: 207

Hesap: 2389670

IBAN: TR45 0020 6002 0702 3896 7000 01

Kaydın İptali ve Geri Ödeme Politikası

Kayıtlarını iptal etmek isteyen katılımcıların e-posta (bilgi@psikoterapi.com) yoluyla kayıt iptal talebinde bulunmaları gerekmektedir. Eğitim tarihinden iki ay önce yapılan iptallerde eğitim ücretinin yüzde 80’i, bir ay önce yapılan iptallerde yüzde 50’si katılımcıya geri ödenecektir. Eğitime bir aydan az bir süre kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmayacaktır.

BİLGİ ve KAYIT İÇİN:

bilgi@psikoterapi.com

+90 212 243 2397

+90 262 653 66 99

İ L E T İ Ş İ M  A D R E S İ

Asmalı Mescit Mah. İstiklal Cad.

Galatasaray Hanı No: 120 (Bağımsız Bölüm) Daire:42

Beyoğlu/İstanbul

Tel: 0212 243 2397

www.psikoterapi.com
www.psikoterapi.org
www.hipnoz.com

There are no comments yet.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>