Adınız: Ayşenur

Soyadınız: Karakülah

Doğum tarihi: 26.04.1988

Sabit tel: 03124278088

Cep: 05054023746

Mail: aysenur.karakulah@gmail.com

Çalıştığım kurum: Derin Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

İş adresi: Hoşdere cad. 54/4 Ayrancı Çankaya ANKARA

Lisans: Hacettepe Üniversitesi – Psikoloji

Y.lisans: Konya Selçuk Üniversitesi – Aile Danışmanlığı

Meslek: Psikoterapi – Oyun Terapisi – Ebeveyn Danışmanlığı

Özgeçmiş: İlk, orta ve lise eğitimimi Ankara’da tamamladım. Üniversiteyi Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde okudum. Beş yıl boyunca çeşitli özel eğitim merkezlerinde çalıştım.

Ankara rutinimi bozarak Konya Selçuk Üniversitesi’nde Aile Danışmanlığı Yüksek Lisansımı daha sonra da Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde Formasyon Eğitimimi tamamladım. Eğitim hayatım devam ederken çeşitli belediyelerde Aile Danışmanlığı yaptım. Üç yıl boyunca özel bir okulda rehber öğretmenliği görevinde bulundum. Şehir dışında eğitim hoşuma gitmiş olmalı ki dört yıl boyunca Psikoterapi Enstitüsü Bayramoğlu Yerleşkesi’nde Bütüncül Psikoterapi Teorik, Formulasyon ve Süpervizyon eğitimleri ile Hipnoz Eğitimlerini tamamladım. İstanbul’da Şema Terapi eğitimini aldıktan sonra fiziksel olarak katıldığım eğitimlere ara verdim. Bu esnada bir kızım dünyaya geldi ve bu sefer de evde kızımla öğrenmeye başladım. Benim için öğrenme hayatın her alanında devam ederken mesleki anlamda çocuk, ergen ve yetişkinlerle bireysel danışmanlık yapmaktayım.

There are no comments yet.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>