SEMPOZYUMA DAVET

Sizleri 16 Ağustos 2020 tarihinde Psikoterapi Enstitüsü tarafından düzenlenecek olan “Kimlik, Kişilik ve Kendiliğimin Peşinde Ben” Sempozyumu’na davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Psikoterapi Enstitüsü olarak; 1994 yılından bu yana, yaptığımız tüm psikoterapi çalışmalarımızı ve eğitimlerimizi sesli-görüntülü kayıt altında tutmamız nedeniyle, dinamik psikoterapilerde dünyada önde gelen enstitüler tarafından takdirle karşılanan, güçlü bir arşive sahibiz. Bu zenginliğimize ilaveten, dünya literatürünün önemli eserlerini yakından takip edip Türkçe’ye çevirerek, kendi yayınevimizde Türk literatürüne kazandırma çabamız hızla devam etmektedir. Kendi arşivimizi ve dünya literatürünü harmanlayarak geliştirdiğimiz, 2005’den itibaren devam eden 4 yıllık eğitimimizle, bu bilgileri Türk kültürüne ve coğrafyasına uygun bir şekilde derleyerek; Türkiye’deki değerli ruh sağlığı uzmanlarına sunmaktayız.

Kimlik, kişilik ve Kendiliğimin Peşinde Ben Sempozyumu’nun amacı; bizi birbirimizle birleştiren ve hem de birbirimizden ayıran özelliklerimizi nörobiyolojik, varoluşsal, psikodinamik ve bütüncül bir yaklaşım şemsiyesi altında değerlendirmektir.

Bu sempozyumumuzla insanın doğuştan getirdiği ve çevresel etmenlerle edindiği özellikleri, kimlik, kişilik, kendilik kavramları bağlamında incelemek, farklı kuramlardaki yerini ve gelişim süreçlerini öğrenmek, terapistlerin, danışanlarını tanımak, anlamak ve onların kendilerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmasını sağlamak hedefimizdir.

İki paralel salonda, farklı kuram ve uygulamaların paylaşılacağı paneller, atölye çalışmaları, uzmanla buluşma, vdeo gösterimleri, vaka tartışmaları ve rol oynama etkinliklerinden oluşan, mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılacağı ve tartışılacağı renkli ve bilgi dolu bir günü planlamak üzere, teknik ekibimiz ve sempozyum düzenleme kurulu çalışmalarına son hızla devam etmektedir.

Katılımlarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Sempozyum Başkanı

Uzm. Dr. Tahir ÖZAKKAŞ

BİLGİ ve KAYIT İÇİN:

www.psikoterapi.com

http://sempozyum2020.psikoterapienstitusu.com/team-members/7-sempozyum-agustos-2020/

bilgi@psikoterapi.com

SEMPOZYUM YERİ

Psikoterapi Enstitüsü Beyoğlu Eğitim ve Kongre Merkezi

Psikoterapi Enstitüsü Limited Şirketi Genel Merkez Asmalı Mescit Mah.

İstiklal Cad. Galatasaray Hanı No:120 kat: 5 Daire:42

Psikoterapi Enstitüsü sempozyum yer, tarih ve zaman değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

Beyoğlu / İstanbul / TÜRKİYE

Tel: (+90) 262 653 6699 / (+90) 532 267 4794

There are no comments yet.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>