5. Ulusal Klinik Hipnoz Kongresi

 

                                                                                                                              

 

Değerli ruh sağlığı profesyonelleri,

Sizleri 10-11-12- Kasım 2023 tarihlerinde Psikoterapi Enstitüsü tarafından düzenlenecek olan 5. ULUSAL KLİNİK HİPNOZ KONGRESİ’NE davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Ülkemizde ve dünyada hipnoz ve hipnoterapi alanındaki güncel gelişmeleri ve deneyimleri paylaşmak amacıyla ‘Psikosomatik ve Somatopsişik Bozukluklar ve Hipnoz’ temasıyla gerçekleştirecek olduğumuz 5. ULUSAL KLİNİK HİPNOZ KONGRESİ’NİN Hipnoterapideki gelişmelerin ve uygulamaların bilimsel platformda tartışılması, değerlendirilmesi ve kalıcı olması yönünde ruh sağlığı alanında hizmet veren profesyonellere yeni fırsatlar sunacağı inancını taşıyoruz.

Kongremizde temel olarak; Hipnoterapi uygulamaları, terapötik teknikler, interdisipliner ve transdisipliner çalışma modelleri, kültürel farklılıklar, öznellik, hipnozun psikoterapiye entegrasyonu temalarının işlenmesi planlanmaktadır.

Düzenleme Kurulu ve Bilim Kurulu mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılacağı ve tartışılacağı, bu alana gönül veren dostlarımızı bir araya getiren önemli bir etkinlik düzenlemek için çalışmalarına son hızla devam etmektedir. Katılımlarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz.

Saygılarımızla,

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 

KATILIMCI LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

A M A Ç

Ulusal Klinik Hipnoz Kongresi ’nin amacı; Türkiye’deki Ruh sağlığı profesyonellerinin dünyada yapılmış olan Hipnoz ve Hipnoterapi araştırmaları, uygulamaları ve sonuçları hakkında bilgilerin paylaşılması ve becerilerin geliştirilmesidir.

H E D E F

Katılımcıların sözlü bildiriler, paneller, tartışma grupları, spesifik atölye çalışmaları, video gösterimleri, canlı modelleme, vaka tartışmaları yoluyla Hipnoz ve Hipnoterapi uygulamaları hakkında bilgi ve deneyimlerini arttırmak.

*** Kongre esnasında mahrem bilgilerin paylaşılması nedeniyle ses ve görüntü kaydı almak kesinlikle yasaktır.

Tespit edilmesi halinde, katılımcı kongreden  çıkarılacak ve suç duyurusunda bulunulacaktır!

H E D E F  G R U P

Doktorlar, Psikologlar, Psikolojik Danışman ve Rehberler, Sosyal Hizmet Uzmanları, Psikiyatri Hemşireleri ve bu alanlardan birindeki öğrenciler.

Aile Danışmanları, Hemşireler, Okul Öncesi Öğretmenleri 

Lisans eğitimi farklı olup da bu kongreye başvurmak isteyenler; Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansını tamamlamış olmaları gerekmektedir.

K A T I L I M C I   S A Y I S I

500 kişi

Kayıtlar kişi sayısı ile sınırlı olduğu için ödeme ve başvuru sırasına göre kabul yapılacaktır. Kayıt yaptıran kişiler her gün güncellenerek www.psikoterapi.com sitesinde yayınlanacaktır.

S Ü R E

3 Gün

09.00-18.00 arası

Toplam 24 saat

S E R T İ F İ K A S Y O N 

Katılımcılara, kongre sonrasında katılım gösterdikleri atölye çalışması ve kongre oturumlarına ait  Psikoterapi Enstitüsü Derneği onaylı katılım belgesi verilecektir.

K A T I L I M   Ü C R E T İ

Erken kayıt indiriminden faydalanmak için kongre kayıt ücretinin tamamının ödenmesi gerekmektedir. Kongre ücretinin tamımının ödenmesi durumunda adınız kesin kayıt listesine eklenir.

 

BİLGİ, KAYIT VE SORULARINIZ İÇİN

bilgi@psikoterapi.com 

0262 653 66 99

0532 267 47 94

 

K O N G R E   Y E R İ

Psikoterapi Enstütüsü Darıca Şubesi

Psikoterapi Enstitüsü, beklenmedik durumlarda her zaman eğitim yerini, tarihini, saatlerini değiştirme ya da eğitimi online platforma taşıma hakkını saklı tutar.

 

www.2023kongre.hipnoz.com

Tel : 02626536699

Gsm: 0532 2674794

 

There are no comments yet.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>