Psk. Şirin MAVİENGİN

  • 4.70

Doğum Yeri: İstanbul Doğum Tarihi: 1979 İkamet Ettiği İl: İstanbul Medeni Hali: Evli, Çalıştığı Kurum: Maviengin Danışmanlık Merkezi EĞİTİM Lisans: Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi  Psikoloji Bölümü

         İlk ve orta öğrenimini İstanbul'da yapan Şirin Maviengin Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji bölümünü yüksek şeref listesinden mezun olarak tamamlamıştır.

        Psikoterapi Enstitüsünden 350 saatlik psikoterapi eğitimi alan Maviengin,Hipnoterapiye ilgi duymuş,ulusal ve uluslararası hipnoz kongrelerine katılmıştır. Ayrıca Yeditepe Üniversitesinin Hipnoz eğitimi çalışmalarına katılmış ve bu bilgiler ışığında danışanlarına yardımcı olmaya çalışmaktadır. Cinsel problemlerin evlilik uyumunda büyük sorunlar getirdiğini terapiler içerisinde gören Maviengin, bu alanda özel çalışmalar yapmaya karar vermiş,halkı bilinçlendirmek adına birçok yerde seminerler düzenlemiştir. Vajinismus,erken boşalma,cinsel isteksizlik gibi sorunlar, çalıştığı cinsel problemlerin başında gelir. Evlilik Danışmanı ve Cinsel Terapist olan Şirin Maviengin evli,Deniz ve Derin adında iki çocuk annesidir.

İLETİŞİM
Adres : yağmur sok erkal apt.no/7 Bostancı/Kadıköy
Telefon : 05554528785
Web : www.psikolog-psikoloji.com
E-Mail : sirin@psikolog-psikoloji.com