Psk. Fatih Bora Ekim

  • 4.70

Ad, Soyad Fatih Bora Ekim
Doğum Tarihi 12/10/1982
Doğum Yeri Malatya
İkamet Ettiğiniz İl / İlçe Malatya/Merkez
Medeni Hali Bekar
Çocuk Sayısı 0
Çalıştığı Kurum & Görevi
İş Adresi Yunus Emre caddesi Merkez-Malatya
Telefon Numarası
Web Adresi (varsa)
E Posta fatihbora@gmail.com
Yabancı Dil Ingilizce
Eğitim Durumu Lisans Ustu
Calıştığınız Kurumlar Mentalist Danışmanlık Anka Psikiyatri Dal Merkezi Malatya Belediye Başkanı Danışmanlığı Ekim Ltd. Şti.
Katıldığınız Eğitimler Bütüncül Psikoterapi Eğitimi Masterson Yaklaşımı İleri Düzey Hipnoz Eğitimi Cised Cinsel Terapi Eğitimi Self Psychology
Kısa Özgeçmiş Malatya’da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi bu şehirde tamamladım. Malatya Anadolu Lisesinden mezun olup, Bilkent Univ. Uluslararası İlişkiler bölümüne başladım. Daha sonra, Bilgi üniversitesinde, siyasal pazarlama alanında, işletme yüksek lisansı yaptım.  Malatya Belediye Başkanına danışmanlık yaptım. Akabinde East Anglia Üniversitesinde Siyaset yüksek lisansımı tamamladım ve bir müddet İngiltere'de yaşadım. Bu dönemde psikolojiye ve psikoterapiye merakım arttı ve bazı seminerlere, konferanslara katıldım. Türkiye'ye döndükten sonra, Psikoloji yüksek lisansımı İstanbul Ticaret Üniversitesinde; Psikoloji lisansımı Haliç Üniversitesinde tamamladım. 10. BPT grubuna dahil olarak psikoterapi eğitimi aldım. Staj dönemimi Malatya Anka Psikiyatri dal merkezinde geçirdikten sonra, İstanbul'da özel bir merkezde Türkçe ve İngilizce dillerinde psikoterapi hizmeti verdim.
İlgi Alanları Politik psikoloji, Kimlik, Ahlak, Politik Pazarlama-Demokratik Teori.
Hobiler Seyahat etmek, Saksafon çalmak, sosyal medya yazarlığı.