Adınız *
Erdem

Soyadınız *
Akgün

Doğum Tarihiniz *
01.07.1983

Sabit Telefon *
03422152429

Cep Telefon *
05333308874

Mail Adresi *
erdem.akgn@gmail.com

Çalıştığınız Kurum ve Göreviniz
Gaziantep Psikoterapi, Uzm. Klinik Psikolog

İş Adresi
İncilipınar Mah. Prof. Muammer Aksoy Bul. Prestij İş merkezi Kat:4 No:27 Şehitkamil/Gaziantep

Lisans Eğitim Durumu *

PDR

Yüksek Lisans Eğitim Durumu *
Klinik Psikoloji

Şu anda yaptığınız mesleğiniz*
Psikoterapist

Özgeçmiş
Erdem Akgün 1983 yılında o zamanlar Kıbrıs adasında yeni bir devlet olan KKTC de doğdu. Adanın önemli üniversitelerinden birisi olan Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümünde eğitim gördü. Eğitimi sırasında EMU öğrenci kulübü başkanlığı yaptı ve birçok konferans ve organizasyonun düzenlenmesinde görev aldı. Adanın diğer önemli üniversitelerinden birisi olan Yakın Doğu Üniversitesinde Yüksek lisans eğitimine başladı. Aynı yıl içerisinde Avrupa Birliği Komisyonu destekli Kayıp Şahıslar komitesinde görev aldı. Bu dönemde pek çok Dernek ve kuruluşta aktif görev almıştır.
Türkiye’de 2011 yılından itibaren özel bir kolejde Psikolojik Danışman olarak görev almaktadır. Aynı zamanda Kurucu ortağı olduğu En-Derun Danışma Merkezinde Kişilik Bozuklukları, Kaygı Bozuklukları ağırlıklı olarak Psikoterapi hizmeti vermektedir. Hipnoz Derneğinden Hipnoterapi eğitimi ve Psikoterapi Enstitüsünden Psikoterapi eğitimi almıştır. İkinci yüksek lisans eğitimini Klinik Psikoloji alanında İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nde yapmıştır. Erdem Akgün şu anda Psikoterapi Enstitüsü Gaziantep Şubesi Kurucu Başkanlığını, SEPI Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti temsilciliği görevlerini yürütmektedir.

There are no comments yet.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>