PSİKOTERAPİ ENSTİTÜSÜ 

 NOSTALJİK ATÖLYE ÇALIŞMALARI SERİSİ -4

Prof. Dr. Joseph D. Lichtenberg-”Güdülenme Sistemleri ve Öznelerarasılık”

Ön Kayıt Listesi Ön Kayıt Ödedi Listesi Kesin Kayıt Listesi
No Adı Soyadı No Adı Soyadı No AdıSoyadı  
1 Bahtiyar Eraslan Çapan 1     1 Ali Eynallı  
2 Funda Emi Çolakoğlu 2     2 Sertaç Çetinkaya  
3 Yasemin Öztürk 3     3 Azim Şengül  
4 Elif İrem Kızılay 4     4 Aziz Görkem Çetin  
5 Havva  Alimoğlu 5     5 Bilge Demirtaş  
6 Nurcan Gökçe 6     6 Dilek Yeşilbaş  
7 Ayşegül Sefünç 7     7 Emrah Ergin  
8 Alev Esmer 8     8 Ender Vardar  
9     9     9 Hasan Avcı  
10     10     10 İbrahim Sarı  
11     11     11 Nihal Babalıoğlu  
12     12     12 Nimet Zenginer Kirişçi  
13     13     13 Ömer Yurtsever  
14     14     14 Özge Öner  
15     15     15 Savaş Polat  
16     16     16 Sibel Toy  
17     17     17 Tülay Asal Kara  
18     18     18 Yaprak Uslu  
19     19     19 Yasemin Şahin  
20     20     20 Yusuf Kavun  
21     21     21 Berin Sanisoğlu  
22     22     22 Cahide Dağlıoğlu  
23     23     23 Aşkın Haskaya Suna  
24     24     24 Yasemin Yalçın  
25     25     25 Vildan Çelik  
26     26     26 Tuğba Kandur  
27     27     27 Ramazan Yılmaz  
28     28     28 Merve Hatice Boyacı  
29     29     29 Kenan Turan  
30     30     30 Kader Yarar  
31     31     31 İsa Soylamış  
32     32     32 Funda Güdücü Sağır  
33     33     33 Figen Kara  
34     34     34 Fatma Çelik  
35     35     35 Fatıma Betül Erdoğan  
36     36     36 Eyüp Eren  
37     37     37 Emin Komşal  
38     38     38 Elif Bayrak  
39     39     39 Zeynep Özdere  
40     40     40 Raziye Büke  
41     41     41 Müberra Koçak  
42     42     42 Havva Solmaz  
43     43     43 Gökhan Öztürk  
44     44     44 Gizem Özkol  
45     45     45 Ezgi Cığırlı  
46     46     46 Ayşenur Koç  
47     47     47 Ahmet Üyar  
48     48     48 Zehra Öztürk  
49     49     49 Süleyman Özselek  
50     50     50 Reyyan Tekin  
51           51 Nurcan Gökçe  
 52            52 Nesibe Özdemir  
 53            53 Mustafa Eldek  
             54 Mine Çalışkan Tunç  
             55 Lütfiye Özmen  
             56 Gülnar Habibova Doğan  
             57 Gamze Sırmalı Karabulut  
            58 Beliz Kemik
 
             59 Elif Erkan  
             60 Hürmet Ebru Baykuş  
            61 Filiz Erdin  
            62 Hayriye Nurdan Çam  
             63 Öznur Öztuncer  
             64 Halil Utku Altın