Kayıt için tıklayınız.

Katılımcı Listesi için tıklayınız.

Dr. İsak Pardo Kimdir?
Nöro-Psikiyatri Uzmanı 
İstanbul doğumlu, St. Michel- St. Benoit Fransız okulları mezunu ve İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi’nde (Çapa) Tıp tahsilini, İsviçre (Cenevre) de, uzmanlık eğitimini aldı.İstanbul’un değişik hastanelerinde staj ve Şişli Etfal hastanesinde başasistanlık yaptı. Marsilya (Fransa) da epilepsi kursu, Cenevre’de EEG eğitimi aldı.

İsviçre’de klinik içi psikoterapi ve grup tedavisi, Sanatla tedavi gibi psikoterapi eğitimleri ile, aile-çocuk-ilişki terapisi alanlarında çalıştı.

İstanbul’da 1982’den beri serbest ve birçok hastanede, nöropsikiyatri konsültasyonu ve tedavi ile mesleğini sürdürdü. Eski Sağlık bakanı Dr. Yıldırım Aktuna ile çalıştı. 4 ayrı EEG laboratuarının kurulmasına önayak oldu.

Nöroloji polikliniği, (epilepsi, felç, başağrısı, Parkinson, demans) , hipnoterapi, sanat terapisi, rehabilitasyon ilgi alanı içindedir.

İyi derecede Fransızca, İngilizce, İspanyolca lisanlarını konuşmaka ve ihtiyaç durumunda terapi de kulanmaktadır. Tıpta hedefini iki kelime olarak belirtmektedir. MUTLU İNSAN. isakpardo@humanitepsikiyatri.com

Psikoterapi Enstitüsü Derneği Genel Merkezi Organizasyonu
(İstanbul Avrupa Şubesi İşbirliği ile)
Asmalı Mescit Mah. İstiklal Cad.
Galatasaray İşhanı No: 120 Kat: 4-5
Beyoğlu/İstanbul
Tel : 0212 243 2397
www.psikoterapi.com
Katılım ücretsiz olup ruh sağlığı profesyonelleri ve alan öğrencilerine yöneliktir.
Söyleşi sonrasında katılımcılara Katılım Belgesi verilecektir.

There are no comments yet.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>