TDOTE 1. Duygu Odaklı Terapi Sempozyumu Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı No Adı Soyadı
1 Günay Erdem Özkan 1 Tahir Özakkaş(Yüz Yüze)
2 Rümeysa Avcı 2 Habibe Aykan(Yüz Yüze)
3 3 Ayşe Devrim Burçak(Yüz Yüze)
4 Hürmet Ebru Baykuş 4 İsa Soylamış(Yüz Yüze)
5 Hatice Şahin 5 Ayşe Yılmaz(Yüz Yüze)
6 Burcu Karali 6 Necla Koçak(Yüz Yüze)
7 Tuba Çakmak 7 Semra Tanas(Yüz Yüze)
8 Umay Kırman 8 İshak Büyükyıldırım(Yüz Yüze)
9 Zeynep Ekin 9 Serap Erdoğan(Yüz Yüze)
10 Merve İzel Orman 10 Müzeyyen Şen(Online)
11 Derya Çarkı 11 Mesut Avlukyarı(Online)
12 Nezihe Bingöl 12 Gülizar Şahin(Yüz Yüze)
13 Aycan Aksoy 13 Beliz Kemik(Online)
14 Zeynep Bülbül 14 Sema Akyar(Online)
15 Zeynep Sürücü 15 Saadet Zümbül(Online)
16 Sümeyye Geçimli 16 Esra Kandemir(Yüz Yüze)
17 Merve Alkaş 17 Meleyke Kangül(Yüz Yüze)
18 18 Dilek Cansever(Yüz Yüze)
19 Sueda Deveci 19 Zeynep  Ekin(Yüz Yüze)
20 Serap Cırman 20  Beyza Nur Taşdelen(Online)
21 21  Meltem Yıldırım
22 Serdar Uğurses 22 Sevde Üçüncüoğlu(Online)
23 Berrin Sanisoğlu 23  Hasip  Hakverir(Online)
24 Dilara Alkan 24  Nalan Ünsal (Yüz Yüze)
25 Fazilet Bakır 25 Aşkın Haskaya Suna 
26 Jale Taşçıoğlu 26  Şule Şimşek (Online)
27 27 Gülnar Habibova Doğan (Online)
28 28  Yeliz Çavdar (Yüz Yüze)
29 29  Ayşegül Şahin (Yüz Yüze)
30 30  Hande Akyüz Dede (Yüz Yüze)
31 31  İrem Morçiçek (Yüz Yüze)
32 32  Dilan Kardelen Cenk (Online)
33 33  Buse Yıldırım (Yüz Yüze)
34 34  Durmuş Kumru (Yüz Yüze)
35 35  Nazlı Özburun (Yüz Yüze)
36 36  Burçin Ebrar Kaya (Yüz Yüze)
37 37  Ayşe Gavas Aslan 
38 38  Tuğba Özkabakçı(Yüz Yüze)
39 39  Saide Nur Yıldız (Online)
40 40  Filiz  Ömeroğlu(Yüz Yüze)
41 41  Şevval Şatır (Yüz Yüze)
42 42  Afet Aksu (Online)
43 43 Ayşe Merve Kaymak (Yüz Yüze)
44 44  Zeynep Yeşilkaya Peker (Yüz Yüze)
45 45  Buket Çoralı 
46 46  Selin Özkalp (Yüz Yüze)
47 47  Tülay Asal Kara (Yüz Yüze)
48 48  Salise  Cabbar Top (Yüz Yüze)
49 49 Nurcan Turan Ağca (Online)
50 50  Kader Cartıllı(Online)
51  51  Nuri Babayiğit (Online)
 52  52 Elvan   Karadağ Uzun (Online)
 53  53 Yasemin   Öztürk
       54  Güler Buğdaycı (Online)
      55 Sena Kübra Çataloğlu (Yüz Yüze)
      56 Zeynep Akdağ (Yüz Yüze)
       57 Pelin Gönül   Şahin (Online)
       58 Şamil   Kurt (Yüz Yüze)
       59  Aykut Öztürk (Online)
       60  Hatice Şahin (Yüz Yüze)
       61 Şahin    Vural(Yüz Yüze)
       62 Davut   Ceylan (Yüz Yüze)
      63  Leyla  Eren (Yüz Yüze)
       64  Tuğçe  Mutlu Güneş (Online)
       65 Belgin   Çakır(Online)
       66 Ayşe Nur  Savranoğlu(Online)
       67 Emine   Şahin(Yüz Yüze)
       68 Beyza  Atıcı(Online)
       69 Ayşe Yıldız Hayta(Online)
       70 Seda  Donat Bacıoğlu(Online)
      71 Büşra Baytar(Online)
      72 Ceren   Hangül(Yüz Yüze)
      73 Ahmet  Salman(Online)
       74  Tutku   Ural(Online)
       75  Büşra Nur  Turan(Online)
       76  Gülsenay  Taş 
       77 Güney   Toprak  Şahin
       78  Zeynep  Kilimci 
           
           
           

 

Ankara 2. Bütüncül Oyun Terapisi Eğitimi Katılımcı Listesi

Ön Kayıt Listesi Kesin Kayıt Listesi
No Adı Soyadı No Adı Soyadı
1 Serra Şimşek 1 Beyzanur Hekimoğlu
2 Şule Tunç 2 Bahar Eksim
3 Elif Eker 3    
4 Buket Akçul 4    
5 Burcu Almaz Özkan 5    
6 Merve Barutçu 6    
7 Pınar Öztaş 7    
8 Tuğba Deniz 8    
9 Salkım Gürocak 9    
10 Feyza  Ağzıtemiz 10    
11     11    
12     12    
13     13    
14     14    
15     15    
16     16    
17     17    
18     18    
19     19    
20     20    
21     21    
22     22    
23     23    
24     24    
25     25    
26     26    
27     27    
28     28    
29     29    
30     30    
31     31    
32     32    
33     33    
34     34    
35     35    
36     36    
37     37    
38     38    
39     39    
40     40    
41     41    
42     42    
43     43    
44     44    
45     45    
46     46    
47     47    
48     48    
49     49    
50     50    
51     51    
52     52    
53     53    
54     54    
55     55    
56     56    
57     57    
58     58    
59     59    
60     60    
61     61    
62     62    
63     63    
64     64    
65     65    
66     66    
67     67    
68     68    
69     69    
70     70    
71     71    
72     72    
73     73    
74     74    
75     75    
76     76    
77     77    
78     78    
79     79    
80     80    
81     81    
82     82    
83     83    
84     84    
85     85    
86     86    
87     87    
88     88    
89     89    
90     90    
91     91    
92     92    
93     93    
94     94    
95     95    
96     96    
97     97    
98     98    
99     99    
100     100    
101     101    
102     102    
103     103    
104     104    
105     105    
106     106    
107     107    
108     108    
109     109    
110     110    
111     111    
112     112    
113     113    
114     114    
115     115    
116     116    
117     117    
118     118    
119     119    
120     120    
121     121    
122     122    
123     123    
124     124    
125     125    
126     126    
127     127    
128     128    
129     129    
130     130    
131     131    
132     132    
133     133    
134     134    
135     135    
136     136    
137     137    
138     138    
139     139    
140     140    
141     141    
142     142    
143     143    
144     144    
145     145    
146     146    
147     147    
148     148    
149     149    
150     150    

Ankara 1. Bütüncül Psikoterapide Rüyalarla Çalışma Eğitimi Katılımcı Listesi

Ön Kayıt Listesi Ön Kayıt Ödedi Listesi Kesin Kayıt Listesi
No Adı Soyadı No Adı Soyadı No Adı Soyadı
1 Merve Dumlupınar Aslan 1     1    
2 Ali Rıza Dürü 2     2    
3 Yeşim Öğütçü 3     3    
4     4     4    
5     5     5    
6     6     6    
7     7     7    
8     8     8    
9     9     9    
10     10     10    
11     11     11    
12     12     12    
13     13     13    
14     14     14    
15     15     15    
16     16     16    
17     17     17    
18     18     18    
19     19     19    
20     20     20    
21     21     21    
22     22     22    
23     23     23    
24     24     24    
25     25     25    
26     26     26    
27     27     27    
28     28     28    
29     29     29    
30     30     30    
31     31     31    
32     32     32    
33     33     33    
34     34     34    
35     35     35    
36     36     36    
37     37     37    
38     38     38    
39     39     39    
40     40     40    
41     41     41    
42     42     42    
43     43     43    
44     44     44    
45     45     45    
46     46     46    
47     47     47    
48     48     48    
49     49     49    
50     50     50    
51                
 52                
 53                
                 
                 
                 
                 

 

Ankara 1. Masterson Yaklaşımı Eğitimi Katılımcı Listesi

Ön Kayıt Listesi Ön Kayıt Ödedi Listesi Kesin Kayıt Listesi
No Adı Soyadı No Adı Soyadı No Adı Soyadı
1 Serra Boztaş 1 Güllü Çingay 1    
2 Tuğba  Akdoğan 2     2    
3     3     3    
4     4     4    
5     5     5    
6     6     6    
7     7     7    
8     8     8    
9     9     9    
10     10     10    
11     11     11    
12     12     12    
13     13     13    
14     14     14    
15     15     15    
16     16     16    
17     17     17    
18     18     18    
19     19     19    
20     20     20    
21     21     21    
22     22     22    
23     23     23    
24     24     24    
25     25     25    
26     26     26    
27     27     27    
28     28     28    
29     29     29    
30     30     30    
31     31     31    
32     32     32    
33     33     33    
34     34     34    
35     35     35    
36     36     36    
37     37     37    
38     38     38    
39     39     39    
40     40     40    
41     41     41    
42     42     42    
43     43     43    
44     44     44    
45     45     45    
46     46     46    
47     47     47    
48     48     48    
49     49     49    
50     50     50    
51                
 52                
 53                
                 
                 
                 
                 

 

Ankara 1. Aktarım Odaklı Psikoterapi Eğitimi Katılımcı Listesi

Ön Kayıt Listesi Ön Kayıt Ödedi Listesi Kesin Kayıt Listesi
No Adı Soyadı No Adı Soyadı No Adı Soyadı
1 Evrim Alkış Demirel 1 1    
2 Hürmet Ebru Baykuş 2 2    
3 3 3    
4 4 4    
5 5 5    
6 6 6    
7 7 7    
8 8 8    
9 9 9    
10 10 10    
11 11 11    
12 12 12    
13 13 13    
14 14 14    
15 15 15    
16 16     16    
17 17     17    
18 18     18    
19 19     19    
20 20     20    
21 21     21    
22 22     22    
23 23     23    
24 24     24    
25 25     25    
26 26     26    
27 27     27    
28 28     28    
29 29     29    
30 30     30    
31 31     31    
32 32     32    
33 33     33    
34 34     34    
35 35     35    
36 36     36    
37 37     37    
38 38     38    
39 39     39    
40 40     40    
41 41     41    
42 42     42    
43 43     43    
44 44     44    
45 45     45    
46 46     46    
47 47     47    
48 48     48    
49 49     49    
50 50     50    
51            
 52            
 53            
                 
                 
                 
                 

 

Ankara 1. Süresi Sınırlı Dinamik Psikoterapi Eğitimi Katılımcı Listesi

Ön Kayıt Listesi Ön Kayıt Ödedi Listesi Kesin Kayıt Listesi
No Adı Soyadı No Adı Soyadı No Adı Soyadı
1 Bahar Şirin 1 1    
2 2 2    
3 3 3    
4 4 4    
5 5 5    
6 6 6    
7 7 7    
8 8 8    
9 9 9    
10 10 10    
11 11 11    
12 12 12    
13 13 13    
14 14 14    
15 15 15    
16 16     16    
17 17     17    
18 18     18    
19 19     19    
20 20     20    
21 21     21    
22 22     22    
23 23     23    
24 24     24    
25 25     25    
26 26     26    
27 27     27    
28 28     28    
29 29     29    
30 30     30    
31 31     31    
32 32     32    
33 33     33    
34 34     34    
35 35     35    
36 36     36    
37 37     37    
38 38     38    
39 39     39    
40 40     40    
41 41     41    
42 42     42    
43 43     43    
44 44     44    
45 45     45    
46 46     46    
47 47     47    
48 48     48    
49 49     49    
50 50     50    
51            
 52            
 53            
                 
                 
                 
                 

 

İzmir 1. Dönem Hipnoz Eğitimi Katılımcı Listesi

Ön Kayıt Listesi Ön Kayıt Ödedi Listesi Kesin Kayıt Listesi
No Adı Soyadı No Adı Soyadı No Adı Soyadı
1 Hazal Şahin 1 Saliha Ildırlı 1  Meltem Açan 
2 İlknur Demir Karakılıç 2 Alptürk Öztürk 2  Şerife Ak 
3 Sevil Akbaba 3 Serap Şengün 3    
4 Hanife Yılmaztürk 4 Ayşe Zerin 4    
5 Simay Erinc 5     5    
6 Nazan Eryürek 6     6    
7 Büşra Altın 7     7    
8 Pınar Esra Turan 8     8    
9 Simay Erinç 9     9    
10 Feyza Sert 10     10    
11 Atakan Aslan 11     11    
12 Süleyman Özşelek 12     12    
13 Zehra Durak 13     13    
14 Selin Acar 14     14    
15 Gözde Acaray 15     15    
16 Ceyda Genel 16     16    
17 Nesibe Tonkul 17     17    
18 Berfin Akbulut 18     18    
19 Büşra Güzelarslan 19     19    
20     20     20    
21     21     21    
22     22     22    
23     23     23    
24     24     24    
25     25     25    
26     26     26    
27     27     27    
28     28     28    
29     29     29    
30     30     30    
31     31     31    
32     32     32    
33     33     33    
34     34     34    
35     35     35    
36     36     36    
37     37     37    
38     38     38    
39     39     39    
40     40     40    
41     41     41    
42     42     42    
43     43     43    
44     44     44    
45     45     45    
46     46     46    
47     47     47    
48     48     48    
49     49     49    
50     50     50    
51                
 52                
 53                
                 
                 
                 
                 

 

 

2.İzmir Duygu Odaklı Bireysel Terapi Eğitimi Katılımcı Listesi

Ön Kayıt Listesi Ön Kayıt Ödedi Listesi Kesin Kayıt Listesi
No Adı Soyadı No Adı Soyadı No Adı Soyadı
1 Şeyma Tantan Ulu 1 Melike Kahraman 1    
2 Fazilet Bakır 2 Pınar Ekmekçi 2    
3 Damlacan Karaca 3     3    
4 Gözde Özer 4     4    
5 Emine Beste Alban 5     5    
6 Hatice Ünal Demir 6     6    
7 Yağmur Çağla Karakaş 7     7    
8 Serap Toplu 8     8    
9 Selma Daşkın 9     9    
10 Berkay Alagöz 10     10    
11 Seda Pezek 11     11    
12 Sevgi Nur Kocaer 12     12    
13     13     13    
14     14     14    
15     15     15    
16     16     16    
17     17     17    
18     18     18    
19     19     19    
20     20     20    
21     21     21    
22     22     22    
23     23     23    
24     24     24    
25     25     25    
26     26     26    
27     27     27    
28     28     28    
29     29     29    
30     30     30    
31     31     31    
32     32     32    
33     33     33    
34     34     34    
35     35     35    
36     36     36    
37     37     37    
38     38     38    
39     39     39    
40     40     40    
41     41     41    
42     42     42    
43     43     43    
44     44     44    
45     45     45    
46     46     46    
47     47     47    
48     48     48    
49     49     49    
50     50     50    
51                
 52                
 53                
                 
                 
                 
                 

 

 

İzmir 1. Duygu Odaklı Çift Terapisi Eğitimi Katılımcı Listesi

İzmir 1. Duygu Odaklı Çift Terapisi Eğitimi Katılımcı Listesi

Ön Kayıt Listesi Ön Kayıt Ödedi Listesi Kesin Kayıt Listesi  
No Adı Soyadı No Adı Soyadı No Adı Soyadı
1 Alev Sevin 1 Güner Karacasu 1    
2 Ayşe Devrim Burçak 2 Gözde Özer 2    
3 Seda Pezek 3 Gizem Dalbayrak 3    
4 Ezgi Doğan 4     4    
5     5     5    
6     6     6    
7     7     7    
8     8     8    
9     9     9    
10     10     10    
11           11    
12           12    
13           13    
14           14    
15           15    
16           16    
17           17    
18           18    
19           19    
20           20    
21           21    
22           22    
23           23    
24           24    
25           25    
26           26    
27           27    
28           28    
29           29    
30           30    
31           31    
32           32    
33           33    
34           34    
35           35    
36           36    
37           37    
38           38    
39           39    
40           40    
41           41    
42           42    
43           43    
44           44    
45           45    
46           46    
47           47    
48           48    
49           49    
50           50    
51           51    
52           52    
53           53    
54           54    
55           55    
56           56    
57           57    
58           58    
59           59    
60           60    
61           61    
62           62    
63           63    
64           64    
65           65    
66           66    
67           67    
68           68    
69           69    
70           70    
71           71    
72           72    
73           73    
74           74    
75           75    
76           76    
77           77    
78           78    
79           79    
80           80    
81           81    
82           82    
83           83    
84           84    
85           85    
86           86    
87           87    
88           88    
89           89    
90           90    
91           91    
92           92    
93           93    
94           94    
95           95    
96           96    
97           97    
98           98    
99           99    
100           100    
101           101    
102           102    
103           103    
104           104    
105           105    
106           106    
107           107    
108           108    
109           109    
110           110    
111           111      

 

Christopher Muran “Terapötik İlişki, Kırılma ve Onarılma Atölye Çalışması” 21-22 Mart 2020 Katılımcı Listesi

Ön Kayıt Listesi Kesin Kayıt Listesi
No Adı Soyadı No Adı Soyadı
1 Hürmet Ebru Baykuş 1 Dilek  Yeşilbaş
2 Ayşe Erenler 2 Necdet  Dönmez
3     3 Azim Şengül
4     4 Şanver Yerebakan
5     5 Yasemin  Öztürk
6     6 Gülden  Önder
7     7 Reyhan Hasekioğlu
8     8 Saadet  Emişçi
9     9 Nurcan İlkan Ayday
10     10 Osman Olcay  Yaman
11     11 Gönül Özel Çalışkan
12     12 Sümeyye Geçimli
13     13 Ahmet  Soylamış
14     14 Semra Tanas
15     15 Esma Kılıç
16     16 Ayşe Devrim Burçak
17     17 Ece Koç
18     18 Sema  Yeşilyurt Lapçin
19     19 Saliha  Kopan Eyinallı
20     20 Merve Coşkun Halis
21     21 Züleyha Akdere
22     22 Hünkar Gülveren
23     23 Rabia  Karaslan
24     24 Serap Cırman
25     25 Nihal Canpolat
26     26 Eyüp Eren
27     27 Ahmet Bülent Yazıcı
28     28 Esra Yazıcı
29     29 Ahmet  Kara
30     30 Aşkın Haskaya Suna
31     31 Serdar Uğurses
32     32 Hasan  Demir
33     33 Nilüfer Demirhan
34     34 Tuğçe Mutlu
35     35 Yeliz  Deniz
36     36 Ezgi Ergün
37     37 Aynur Boyraz
38     38 Aysun Şeker
39     39 Begüm Uçman
40     40 Büşra Baytar
41     41 Ömer Eminoğlu
42     42    
43     43    
44     44    
45     45    
46     46    
47     47    
48     48    
49     49    
50     50    
51     51    
52     52    
53     53    
54     54    
55     55    
56     56    
57     57    
58     58    
59     59    
60     60    
61     61    
62     62    
63     63    
64     64    
65     65    
66     66    
67     67    
68     68    
69     69    
70     70    
71     71    
72     72    
73     73    
74     74    
75     75    
76     76    
77     77    
78     78    
79     79    
80     80    
81     81    
82     82    
83     83    
84     84    
85     85    
86     86    
87     87    
88     88    
89     89    
90     90    
91     91    
92     92    
93     93    
94     94    
95     95    
96     96    
97     97    
98     98    
99     99    
100     100    
101     101    
102     102    
103     103    
104     104    
105     105    
106     106    
107     107    
108     108    
109     109    
110     110    
111     111    
112     112    
113     113    
114     114    
115     115    
116     116    
117     117    
118     118    
119     119    
120     120    
121     121    
122     122    
123     123    
124     124    
125     125    
126     126    
127     127    
128     128    
129     129    
130     130    
131     131    
132     132    
133     133    
134     134    
135     135    
136     136    
137     137    
138     138    
139     139    
140     140    
141     141    
142     142    
143     143    
144     144    
145     145    
146     146    
147     147    
148     148    
149     149    
150     150