Geçmiş Duyurular

Beyoğlu 14.11.2018 Uz. Dr. Tahir ÖZAKKAŞ -“Değişmek ve İyileşmek Mümkün mü? Evet, Mümkün!” Psikoterapi Söyleşisi

PSİKOTERAPİ ENSTİTÜSÜ DERNEĞİ GENEL MERKEZİ

PSİKOTERAPİ SÖYLEŞİLERİ

Uz. Dr. Tahir ÖZAKKAŞ -“Değişmek ve İyileşmek Mümkün mü? Evet, Mümkün!”
 
Beyoğlu  14.11.2018            Saat: 18.00-21.00

Konu: ”Değişmek ve İyileşmek Mümkün mü? Evet, mümkün.”

“Konuşmacı, bu konuşmasında psikoterapi süreçleri içinde psikolojik olarak değişimin ve iyileşmenin mümkün olup olmadığını tartışacak, değişimden kastedilen şeyin ne olduğunu derinliğine analiz etmeye gayret ederek, dinleyicilerle birlikte etkileşim yaratarak bu konuyu ortaya koymaya çalışacaktır. Değişim ve iyileşmeye odaklanırken; davranış, biliş, duygu, fizyolojik tepki ve tüm bu parametrelerin bileşiminden ortaya çıkan açık ve örtük bilmenin karmaşık ağlarını ele alacaktır. Konuşma karşılıklı etkileşim içerisinde, şimdi ve buraya odaklanarak gerçekleştirilecektir.”

Kayıt için Tıklayınız..
Katılımcı Listesi için Tıklayınız..
 

Önemli Duyuru | Lichtenberg – Atölye Çalışması İptali

Kocaeli Bayramoğlu’nda düzenlenecek olan 2. Ulusal Bütüncül Psikoterapi Kongresine konuşmacı olarak katılacak ve kongre öncesinde atölye çalışması yapacak olan Prof. Dr. Joseph Lichtenberg Amerika ve Türkiye arasında yaşanan siyasi gerginlik nedeniyle ülkesinin aldığı önlemler doğrultusunda kongreye katılamayacaktır.

Siyasi gerginliğin bitmesinin ardından Psikoterapi Enstitüsü’nde öznelerarasılık, bağlanma kuramı, bebek araştırmaları ve nörobilim kavşağındaki son gelişmeleri konu alacak 3 günlük genişletilmiş atölye çalışmasıyla  güncel kuramsal katkılarını bizlerle paylaşma  sözü veren Prof. Dr. Joseph Lichtenberg’in kongremize katılamayacak olmasından dolayı Psikoterapi Enstitüsü adına kongre katılımcılarımızdan özür diliyoruz.

Atölye çalışmasına kayıt yaptıran katılımcıların ücretleri en kısa zamanda iade edilecektir.