Faruk Dinçşahin

Op. Dr. Faruk DİNÇŞAHİN

Kısa Özgeçmişim:

1966 yılında Kilis’te doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Kilis Lisesinde tamamladım. 1984 yılında Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesine girdim. 1990 yılında mezun oldum. 1990-1993 yılları arası Bursa ‘da mecburi hizmetimi tamamladım. 1994 yılında İzmir Ege Doğumevinde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasına başladım. İhtisasımın son yılında Cincinnati Üniversitesinde 1 yıl ihtisas tezimi hazırladım. 1999 yılında ihtisasımı tamamlayarak Bursa Çekirge Devlet Hastanesinde Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak göreve başladım. Şuan özel muayenehanemde hastalarıma hizmet vermekteyim. Burak adında 11 yaşında bir oğlum var.

 Katıldığım Eğitimler:

 • Bütüncül Psikoterapi – Teorik, Uz. Dr. Tahir Özakkaş
 • Bütüncül Psikoterapi – Formülasyon, Uz. Dr. Tahir Özakkaş
 • Bütüncül Psikoterapi – Süpervizyon, Uz. Dr. Tahir Özakkaş

İletişim:

Adres: Fatih Sultan Mehmet Bulvarı.Cumhuriyet Mah.Yağmur Sok.Elmasevler Sitesi K:2 D:4 Nılüfer/Bursa

Tel: 0 (224) 451 29 46 – 0 (530) 545 58 55

e-mail: faruk@farukdincsahin.com.tr

 

Serpil Kızıltaş Günyüz

serpilkiziltas

Uz. Psk. Serpil KIZILTAŞ GÜNYÜZ

Kısa Özgeçmişim:

1984 yılında İstanbul’da doğdum, ilk, orta ve lise öğrenimimi İstanbul’da tamamladıktan sonra 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünü kazandım. 2006 yılında üniversiteden mezun oluşumun ardından İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Enstitüsü Sosyal Bilimler Anabilim dalında yüksek lisans eğitimime başladı. Aynı yıl, Davranış Bilimleri Enstitüsü’ne burslu öğrenci olarak kabul edildim ve terapistliğe ilk adımımı attım. 2008 yılında yüksek lisansa devam ederken Psikoterapi Enstitüsü bünyesinde bütüncül psikoterapi eğitimine başladım. Ardından yükseklisans eğitimimi tamamlayarak uzmanlığımı aldım ve eğitimlerime devam ettim. Aynı enstitüde süpervizyon eğitimimi de tamamladıktan sonra bütüncül psikoterapi uygulayıcısı olmaya hak kazandım. Bütüncül bir psikoterapi anlayışı çerçevesinde; Masterson, Kohut, Mahler ve Kernberg gibi psikanalitik psikoterapi kuramcılarının, gerçek ve sahte kendilik, ayrılma – bireyleşme, kendilik aktivasyonu, terk depresyonu kavramlarını kullanarak netleştirme, yorumlama ve yüzleştirme teknikleriyle bireysel karakter patolojilerinin yanı sıra ego destekleyici terapilerle de çalışan ve öncelikli amacı farkındalık kazandırmak, danışanlarının değişimi gerçekten içselleştirmelerini sağlamaktayım.

Katıldığım Eğitimler:

 • 2008 – 2009 Psikoterapi Enstitüsü, Bütüncül Psikoterapi Eğitimi I. Aşama (Teorik aşama)
 • 2011 “Transference – Focused Psychoterapy, Kernberg Days II – III”
 • Personality Disorders Institute & Psikoterapi Enstitüsü, İstanbul
 • 2011 “Developmental Neurobiology and Attachment Theory”
 • Psikoterapi Enstitüsü, İstanbul
 • 2011 “Bağlanmanın Nörobiyolojik Temelleri”,
 • Psikoterapi Enstitüsü, İstanbul
 • 2009 “Kendilik Bozukluklarının Tanı ve Tedavisinde Masterson Yaklaşımı, Analitik Tedavinin İlkeleri”
 • Masterson Enstitüsü & Psikoterapi Enstitüsü, İstanbul
 • 2008 “Kognitif Terapinin Anksiyete Bozukluklarında Uygulanması Eğitimi”
 • Sedat Özkan Psikiyatrik Tıp Merkezi, İstanbul
 • 2007 “Aile Terapisine Giriş Eğitimi”
 • Davranış Bilimleri Enstitüsü, İstanbul
 • 2007 “Mesleğe Hazırlık ve Staj Programı”
 • Davranış Bilimleri Enstitüsü, İstanbul

 

İletişim:

Adres: Aziz Mahmud Hüdayi Mah. Şemsi Paşa Bostanı Sk. No:33 Engin Apt. Kat:1 Daire:3 Üsküdar İstanbul

Tel: (216) 310 93 33

e-mail:  serpilkiziltas@gmail.com

 

Uz. Psk. Alparslan Keskin

Adınız *
Alpaslan

Soyadınız *
Keskin

Doğum Tarihiniz *
13.11.1980

Sabit Telefon *
02163109333

Cep Telefon *
5056966316

Mail Adresi *
alpaslankeskin@gmail.com

Çalıştığınız Kurum ve Göreviniz
İnsula Psikoloji

İş Adresi
Aziz Mahmud Hüdayi mahallesi Şemsi Paşa Bostanı Sk. No:33 Üsküdar/İstanbul

Ev Adresi
Namık Kemal Mah. Bahadır Sk. No39/3 Ümraniye

Lisans Eğitim Durumu *
PDR

Yüksek Lisans Eğitim Durumu *
Klinik Psikoloji

Şu anda yaptığınız mesleğiniz*
Psikoterapist

Özgeçmiş
1980 Erzincan doğumlu olan Alpaslan Keskin, evli ve iki çocuk babasıdır. İlk, orta ve Lise öğrenimlerini Erzincan’da tamamlamıştır. Daha sonra girdiği İstanbul Üniversitesi Biyoloji bölümünden ayrılarak Karadeniz Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümüne girmiş ve bu bölümü 2006 yılında bitirerek Psikolojik Danışman unvanını almıştır.
Eğitim yönetimi alanında Yüksek lisansı tamamladıktan sonra Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansını tamamlayarak Klinik Psikolog ünvanı almıştır.
Bir müddet yurt dışında çalıştıktan sonra 2007 yılında yurda dönerek İstanbul’da çeşitli eğitim kurumlarında ve Psikolojik Danışmanlık Merkezlerinde Psikoterapist/ Psikolojik Danışman olarak çalışmış ve halen bu çalışmalarına devam etmektedir.
Bireysel terapiler ve çift terapileri alanında birçok eğitim alan Alpaslan Keskin, Okan Üniversitesi tarafından verilen 200 saatlik Pozitif Psikoterapi eğitimini tamamladıktan sonra Psikoterapi Enstitüsünde Dr. Tahir ÖZAKKAŞ’ın vermiş olduğu 3 yıllık Bütüncül Psikoterapi Eğitiminin teorik, formülasyon ve süpervizyon aşamalarını da tamamlamıştır. Dr. Tahir ÖZAKKAŞ tarafından verilen Hipnoz Eğitimlerini kitaplaştırma çalışmalarının yazım çalışmalarını yapmıştır.
Davranış Bilimleri Enstitüsü EMDR Terapisi eğitimini tamamlayarak EMDR terapisini çalışmalarında uygulamaya başlamıştır. Medipol Üniversitesi’nde Sağlık bakanlığı onaylı “Hipnoz Uygulayıcı Sertifika Programı’nı tamamlayarak Hipnoterapist ünvanı almıştır.
Katıldığı diğer eğitim ve çalışmalar aşağıdadır.

KATILDIĞI EĞİTİM VE SEMİNERLER
– Medipol Üniversitesi’nde Sağlık Bakanlığı onaylı “Hipnoz Uygulayıcı Sertifika Programı” 2018
– Kanada Yukon Satır Enstitüsü, Patricia Bragg, Aile Terapisinin okul ortamında uygulanması, Nisan 2017
– Davranış Bilimleri Enstitüsü EMDR Terapisi eğitimi Kasım 2016
– Psikoterapi Enstitüsü tarafından 2014-2015 döneminde sunulan Bütüncül Psikoterapi (11. BPT) süpervizyon eğitimine (300 saat), aynı kurum tarafından sunulan 2013-2014 döneminde formülasyon eğitimine (300 saat) ve yine aynı kurum tarafından 2012-2013 döneminde sunulan teorik eğitimine katılmıştır.
– Dr. Tahir ÖZAKKAŞ tarafından verilen Hipnoz Eğitimlerini kitaplaştırma çalışmalarının yazım aşamasında çalışmıştır.
– 2014 20-22 haziran döneminde Prof. Dr. Vamık VOLKAN tarafından verilen “Narsistik ve Borderline Vakalarda Nesne İlişkilerinin Derinlemesine İncelenmesi” konulu atölye çalışmasına katılmıştır.
– 2013 yılında ( 20-22 eylül) Dr Arthur FREEMAN tarafından Psikoterapi Enstitüsünde verilen Anksiyete Bozukluklarında Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimine Katılmıştır.
– 2012 yılında Okan Üniversitesinde Dr Rukiye Hayran tarafından verilen Pozitif Psikoterapi (1,2,3,4,5. Modül (200 saat)), eğitimine katılmıştır.
– 2009 yılında Okan Üniversitesinde Kısa Süreli Çözüm Odaklı Danışmanlık Yaklaşımı Eğitimine katılmıştır.
– Türk Psikologlar derneğinin vermiş olduğu WISC-R Uygulayıcı ve Yorumlayıcı Sertifikası eğitimine katılarak çocuklar için zeka ölçeği olan WISC-R sertifikasını almıştır.
– 2015 yılında Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi tarafından sunulan Çocuk Testleri Uygulayıcısı eğitimine katılmıştır.
– AGTE, ( Ankara Gelişim Tarama Envanteri), Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi eğitimi, DİLGEM, İstanbul, 2010
– 2010 ve 2011 yıllarında Psikolojik Testler Derneği tarafından verilen C.A.T (çocuklar için algı testi) ve Louse Düss (psikanalitik öyküler testi), eğitimlerine katılmıştır.
– 2012 yılında Milli Eğitim Yılında sunulan Aile Eğitim Programına ve Psikososyal Müdahale Hizmetleri programlarına katılmıştır.
– 2014 yılında YÖRET vakfının sunduğu Okullarda Rehberlik Servisine Başvurularda Çocuk İhmal Ve İstismar Ve Şiddeti Tanıma: Müdahale Yolları ve Etkin Uygulamalar konulu çalışmaya katılmıştır.
– 2010 yılında YÖRET vakfı tarafından sunulan Çocuk İhmal ve İstismarında Rehberliğin Önemi Sempozyumu konulu çalışmaya katılmıştır.
– 18-19 kasım 2011 de İstanbul Polis Kongre Merkezinde yapılan Çocuk İstismarını Önleme Sempozyuma katılmıştır.
– İstanbul Ticaret Üniversitesi Rehber Öğretmenler için Düzenlenen Çalıştay, 15 nisan 2011
– PDR Sempozyumu, Süleyman Şah Üniversitesi, İstanbul, 25 Mayıs 2011
– 2011 yılında İstanbul Kültür Üniversitesinin Danışmanlık Tedbirlerinin Uygulama Süreci konulu çalışmasına katılmıştır.

Reyhan Nuray Duman

Psk. Reyhan Nuray DUMAN kimdir?

1987 Ankara doğumlu, uzman Psikolog/ Psikoterapist Reyhan Nuray Duman 2009 yılında Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 94/100 akademik ortalama ile bölüm birincisi olarak bitirmiştir. Lisans eğitimi süresince birçok kez üstün onur ve onur belgeleri almaya hak kazanmıştır.

Lisans eğitiminin ardından 2009 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji yüksek lisans programına kabul edilmiş ,yüksek lisansını 2011 yılında Evli Çiftlerin Kişilik Özelliklerinin Evlilik Uyumuna Etkisi isimli projesi ile başarı ile tamamlayarak  ve uzmanlığını almıştır. Halen Arel  Üniversitesi Klinik Psikoloji Doktora Programına devam etmektedir.  Lisans eğitiminin ardından farklı kurum ve derneklerde psikolog olarak çalışmış, ergen ve  yetişkinlere bireysel danışmanlık ve aile danışmanlığı hizmeti vermiştir.

Duman hazırladığı proje ile İSTKA desteği alarak İETT Genel Müdürlüğünde 2014 yılında şoförlere hizmet vermek amacıyla İETT Ruh Sağlığı ve Psikoteknik Merkezi’ni kurmuştur. Halen bu birimin yöneticiliğini yürütmektedir.

Reyhan Nuray Duman birçok farklı konuda alanında uzman kişiler ve kurumlar tarafından verilen birçok eğitim, seminer, konferans ,kongre ve workshoplara katılmıştır.  Psikoterapi Enstitüsü tarafından verilen ve 3 yıl süren (1080 saat) ileri seviye terapi eğitimi; Bütüncül Psikoterapi  Eğitimi’ne2012 yılında başarı bursu ile kabul edilmiş, 2015 yılında eğitimi tamamlamıştır.  Duman her danışana ait özel bir terapi planlamasını savunan  Bütüncül Psikoterapi yaklaşımının yanında uygulayıcısı olduğu EMDR , BDT, Şema Terapi, Hipnoterapi gibi farklı ekol, teknik ve  yöntemleri de kullanarak, danışanların ihtiyaç ve sıkıntılarına bağlı olarak terapi sürecini planlamaktadır.

İstanbul Psikoterapi Derneği Avrupa Şubesi Başkanı olan Reyhan Nuray Duman Türk Psikologlar Derneği, EMDR Derneği, Hipnoz Derneği gibi Türkiye’de psikoloji ve psikoterapi alanında öncü olan birçok derneğin üyesidir.

Duman yetişkin ,ergen, aile/çift terapisi , uzmanlara ve kurumlara yönelik eğitim, süpervizyon ve seminer çalışmalarına devam etmektedir.

 

Aldığı Eğitimler ve Katıldığı Kongre, Workshoplar:

 

Pedagojik Formasyon Yıldız Teknik Üniversitesi 2011-2012
Transaksiyonel Analiz Artı Psikolojik Danışmanlık, Araştırma ve Eğitim Merkezi 2008
Tematik Algı Testi Artı Psikolojik Danışmanlık, Araştırma ve Eğitim Merkezi 2008
Denver İDEMER 2009
Emotion Focused Couples Therapy (Leslie S. Greenberg, PhD) (Duygu Odaklı Çift Terapisi) Psikoterapi Enstitüsü 2012
Transference –Focused Psychotherapy ( Otto F. Kernberg, M.D.& Frank E. Yeomans, M.D.,PhD) (Aktarım Odaklı Terapi) Psikoterapi Enstitüsü 2011
Time Lımıted Dynamıc Psychotherapy ( Hanna Levenson, PhD) (Süresi Sınırlı Dinamik Psioterapi) Psikoterapi Enstitüsü 2011
EMDR (Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşlemleme)1.Düzey Davranış Bilimleri Enstitüsü 2012
EMDR (Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşlemleme)2.Düzey Davranış Bilimleri Enstitüsü 2016
Klinik Hipnoz Uygulamalı Eğitim Hipnoz Derneği 2012
Klinik Hipnoz Uygulamalı Eğitim

Cognitive Behavioral Therapy of Anxiety Disorders (Arthur Freeman) (Anksiyete Bozukluklarında Bilişsel Davranışçı Terapi)

Hipnoz Derneği

Psikoterapi Enstitüsü

2013

2013

Solution Focused Brief Therapy (Harvey Ratner, M.A.) (Çözüm Odaklı Terapi) Davranış Bilimleri Enstitüsü 2012
Reprocessing Early Trauma and Neglect with EMDR ( Katie O’Shea) (Erken Dönem Çocukluk Travmalarında EMDR) EMDR Derneği 2012
MMPI Türk Psikologlar Derneği 2012
Stratejik Aile Terapisi Eğitimi Davranış Bilimleri Enstitüsü 2012-2013
Cogniplus Psikotek 2013
WAF Psikotek 2013
Viyana Test Sistemi Psikotek 2012
16 PF Kişilik Envanteri Davranış Bilimleri Enstitüsü 2013
Psikanalizle Tanışma Seminerleri İstanbul Psikanaliz Derneği 2012-2013
Rorschach Pusula Aile Danışmanlık Merkezi 2012
Bütüncül Psikoterapi Teorik Eğitim Psikoterapi Enstitüsü 2012- 2013
Bütüncül Psikoterapi Formülasyon Psikoterapi Enstitüsü 2013-2014
Bütüncül Psikoterapi

Süpervizyon

Psikoterapi Enstitüsü 2014-2015
Hipnoz Psikoterapi Enstitüsü 2013-2014
Aile Eğitim Programı  AEP Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 2013
Eğiticinin Eğitimi Aydın Üniversitesi 2012
Bilişsel Davranışçı Terapi

Teorik Eğitim

Prof. Dr. Hakan Türkçapar POVEM 2014
Bilişsel Davranışçı Terapi

İleri Aşama Teorik Eğitim

Prof. Dr. Hakan Türkçapar

BİLGELİK ENSTİTÜSÜ

2015
Bilişsel Davranışçı Terapi Süpervizyon Prof. Dr. Hakan Türkçapar

 

2014-2016
Bilişsel Davranışçı Terapi

Travma Sonrası Stres Bozukluğu

Dr. Emel Stroup 2014
Narsistik ve Borderline Kişilik Bozuklıklarında Şema Terapi Dr. Alp Karaosmanoğlu 2014
Şema Terapi Dr. Alp Karaosmanoğlu 2016
Şema Terapi Süpervizyon Dr. Alp Karaosmanoğlu 2016-Devam
Uuslararası Terapötik Kartlar Eğitimi

 

DR. Shulamit Niv, PHD

DR.Yehuda Shacham,PHD.

PADEM

2016
Gestalt Terapi Hanna Nita Scherler 2016-Devam
Çift ve Aile Terapisi Eğitimi Murat Dokur (İFTİ) 2016-Devam
Psikodarama Deniz Altınay (IPI) 2016- Devam
EMDR (Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşlemleme)Süpervizyon Davranış Bilimleri Enstitüsü 2012-Devam

 

11. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi Ege Üniversitesi  2006
14. Ulusal Psikoloji Kongresi Hacettepe Üniversitesi 2006
15. Ulusal Psikoloji Kongresi İstanbul Üniversitesi 2008
13. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi Hacettepe Üniversitesi 2008
17. Ulusal Psikoloji Kongresi Boğaziçi Üniversitesi 2012
7. Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresi Üsküdar Üniversitesi 2013
3. Uluslararası Teknoloji Bağımlılığı Kongresi Yeşilay 2016
3. EMDR Sempozyumu Bezmialem Üniversitesi 2016

İletişim:

Adres:
Bütüncül Psikoloji
Başak Mah. Yunus Emre Cad. 4. Etap L:40 Blok Daire:2 Başakşehir İstanbul

Telefon:

+90 552 203 43 08
+90 212 487 43 08

 

 

 

Zeynep Set

Ad, Soyad Zeynep SET
Doğum Tarihi 1971-11-03
Doğum Yeri Sivas/ Kangal
İkamet Ettiğiniz İl / İlçe Kırklareli / Lüleburgaz
Medeni Hali Evli
Çocuk Sayısı 2
Çalıştığı Kurum & Görevi Egra Eğitimde Psikolojik Hizmetler Merkezi
İş Adresi Yeni Mah. İstasyon Cd. Kerim Yaman Apt. No:17 D:9 Lüleburgaz /Kırklareli
Telefon Numarası 0288 417 53 29
Web Adresi (varsa) www.egradanismanlik.com
E Posta zeynepset@gmail.com
Yabancı Dil Ingilizce
Eğitim Durumu Yüksek Lisans Mezunu,”Klinik Psikoloji Doktora Öğrencisi”
Calıştığınız Kurumlar MEB, Lüleburgaz Dal Merkezi
Katıldığınız Eğitimler Minosota Çok Yönlü Kişilik Envanteri Eğitimi 

Doç.Dr Nilgün ÖNGİDER 2008

MEB Özel Eğitim Eğitim Formatörlük Kursu

2007

Gelişimsel Dil ve Konuşma Bozuklukları Eğitimi

Doç.Dr. Hale AKSUNA 2007

Okullarda Çözüm Odaklı Kısa Danışmanlık Yaklaşımı

Bahçeşehir Üniversitesi 2007

Terapi Becerilerinde Klinik Değerlendirme ve Kriz Yönetimi

Dr.Emel STROUP 2009

Görüşme Teknikleri ve Klinik Değerlendirme

Doç.Dr. Nilgün ÖNGİDER 2008

Tanı Koyma Becerileri

Dr. Başak DEMİRİZ 2009

Bilişsel Varoluş Terapisi ve Sınav Kaygısı

Prof. Dr. Kadir ÖZER 2007
“Rorschach” Uygulama,Puanlama ve Yorumlama

Psikolojik Testler Derneği (devam ediyor)

Satir sistemik ve dönüşümsel aile terapisi eğitimi

2009/ Satir Enstitüsü Sibel ERENEL(devam ediyor)

Evlilik ve Aile Terapisi

ODTÜ SEM 2008

Wisc-R Eğitimi

Psikolojik Testler Derneği 2009

Çocuk Objektif Testleri Eğitimi

Psikolojik Testler Derneği 2009

Kısa Özgeçmiş Eğitim Durumu : Üniversite (Mezun) 

Medeni Durum : Evli

Toplam Tecrübe : 19 Yıl

Çalışma Durumu : Çalışıyor

Çocuk Sayısı : 2 (16 yaş kız – 9 yaş erkek)

Doğum Tarihi : 11.03.1971

Doğum Yeri : SİVAS

Ehliyet : B (1998)

Uyruk : Türkiye

Üniversite

09.1988 – 06.1992 Hacettepe Üniversitesi

Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

İstanbul Ticaret Üniversitesi

Sosyal Bilimler Enstitüsü/ Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans Programı

Lise

06.1988 İstanbul

06.2010 EGRA Psikolojik Danışma Merkezi

Psikolojik Danışman/Evlilik ve Aile Danışmanı

Kırklareli/Lüleburgaz
10.2008 Lüleburgaz Tıp Merkez

Psikolojik Danışman/Evlilik ve Aile Danışmanı

01.1995-05.2010 Kepirtepe Anadolu Öğretmen Lisesi

Psikolojik Danışman

Not:Lüleburgaz TSO Eğitim Uygulama ve İş Eğitim Merkezi Müdürlüğü 2007-2008

Lüleburgaz Adliyesi Aile Mahkemesi Psikolojik Danışmanlığı Kırklareli/Lüleburgaz

İlgi Alanları Hipnoz
Hobiler Basketbol oynamak,bitki bakmak
Resminiz

Uz. Psk. Fatih Dane

Adınız *
Hakkı Fatih

Soyadınız *
Dane

Doğum Tarihiniz *
13.09.1969

Cep Telefon *
0 5443740100

Mail Adresi *
hfdane@hotmail.com

Çalıştığınız Kurum ve Göreviniz
Söz Eğitsel Danışmanlık Merkezi – Kurum Sahibi Psikolog-Psikoterapist

İş Adresi
Bağdat Caddesi Ergun Apt. No 244 Daire 8 Kadıköy-İstanbul

Lisans Eğitim Durumu *
Psikoloji

Yüksek Lisans Eğitim Durumu *

 • Yönetim ve Organizasyon
 • Klinik Psikoloji

Doktora Eğitim Durumu *
Klinik Psikoloji (Devam)

Şu anda yaptığınız mesleğiniz*
Psikolog-Psikoterapist

Özgeçmiş
Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümü mezunu olan Psikolog Fatih Dane Deniz Kuvvetleri Komutanlığından emekli olmuştur. Deniz Kuvvetleri Komutanlığında Psikolojik Danışma Merkezlerinin Yöneticiliğini yapmıştır. Ayrıca psikolog olarak Deniz Kuvvetleri “Deniz Gücü Basketbol Takımı”, Deniz Harp Okulu Basketbol Takımı ile Basketbol Ordu Milli Takımının psikolojik danışmanlığını ve mental antrenörlüğünü yapmıştır.

Profesyonel eğitimci olarak özel sektörde çok sayıda şirkete eğitim vermiş ve grup çalışmaları yapmış olan eğitimcimiz lisansüstü eğitimini Yönetim ve Organizasyon dalında yapmış, Almanya Uberlingen Moreno Psikodrama Enstitüsü Abdülkadir ÖZBEK Psikodrama enstitüsündeki eğitimini tamamlamış ve Psikodramatist ünvanı almıştır. Uzman Psikolog Fatih Dane Yönetim Organizasyon ve Klinik Psikoloji alanlarında iki yüksek lisansa sahiptir.

Uzm.Psikolog Fatih DANE, profesyonel eğitimcilik yaşamının yanısıra, bireysel, grup ve aile terapisi, Travmalara yönelik EMDR terapisi, hipnoterapi, cinsel işlev bozukları konularında hizmetleri de sunmaktadır. Gerek ergenler ve gerek yetişkinlerle çalışmaktadır. Çalışma alanları içinde psikiyatrik ve psikolojik bozuklukların yanısıra, kişilik temelli sorunlarda yer almaktadır.

Uz. Psk. Nilüfer Demirhan

Ad, Soyad Nilüfer Demirhan
Doğum Tarihi 02/03/87
Doğum Yeri Kırıkhan
İkamet Ettiğiniz İl / İlçe İstanbul
Medeni Hali
Çalıştığı Kurum & Görevi Uzman Psikolog
İş Adresi Abide-i Hürriyet Cad. No:207 Zambak Apt. Kat:1 Daire:4 Şişli/İstanbul
İş Yeri Adı (Varsa) Özel Klinik
Telefon Numarası  0(553)5948674
E-Posta psikologniluferdemirhan@gmail.com
Yabancı Dil İngilizce (ileri), İtalyanca (İleri)
Eğitim Durumu Yüksek Lisans
Son Mezun Olduğunuz Okul Adı ve Bölümü Uludağ Üniversitesi, Klinik Psikoloji Bölümü-Yüksek Lisans Programı

Uludağ Üniversitesi, Psikoloji Bölümü – Lisans Programı

Universita Degli Studi di Torino, Psikoloji Fakültesi, İtalya

Calıştığınız Kurumlar Madalyon Psikiyatri Merkezi
Katıldığınız Eğitimler Bireysel Psikoterapi Eğitimleri

•               •  Bütüncül Psikoterapi Eğitimi (3 yıl – 1080 saat teorik, formülasyon, süpervizyon eğitimi) – Psikoterapi Enstitüsü

•               •  Doç. Dr. Celal Odağ Yönetiminde Grup Süpervizyonu (1,5 yıl)

•               •  Uluslararası Logoterapi Eğitimi (Temel, orta ve ileri seviye) – Dr. Teria Shantall  ve Dr. Batya Yaniger – Viktor Frankl Enstitüsü

•               •  EMDR (Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) Temel Düzey Eğitimi ve Süpervizyonu – Davranış Bilimleri Enstitüsü

•               •  EMDR (Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) İleri Düzey Eğitimi ve Süpervizyonu – Davranış Bilimleri Enstitüsü

•               •  OKB (Obsesif Kompulsif Bozukluk) için EMDR Terapisi – Dr. Derek Farrell

•               •  Migren ve Fibromiyaljide EMDR Terapisi –  Davranış Bilimleri Enstitüsü

•               •  Diyalektik Davranışçı Terapi Eğitimi – Anthony P. DuBose, PsyD ve Andre Ivanoff, PhD – The Linehan Institute

•               •  Duygu Odaklı Bireysel Terapi – Prof. Dr. Leslie S. Greenberg

•               •  Anksiyete Bozukluklarında Bilişsel Davranışçı Terapi – Dr. Arthur Freeman

•               •  İlişkisel Psikanaliz – Lewis Aron, PhD

•               •  Somatik Deneyimleme – Ursula Fürstenwald

•               •  Psikanalitik Psikoterapi Eğitimi – Prof. Dr. Vamık Volkan

•               •  Psikanalitik Dinleme – Prof. Dr. Salman Akhtar

•               •  Deneyimsel Oyun Terapisi Eğitimi – Prof. Dr. Byron E. Norton ve Prof. Dr. Carol C. Norton                            

•               •  Hipnoz Eğitimi (120 saat) – Hipnoz Derneği

•               •  Transaksiyonel Analiz – Doç. Dr. Azmi Varan

•               •  Terapide Metafor Kullanımı – Prof. Dr. Hürol Fışıloğlu

•               •  Psikoterapide Rüya Çalışmaları Eğitimi – Prof. Dr. Hayrettin Kara

Aile ve Çift Terapisi Eğitimleri

•               •  Cinsel Terapi Eğitimi – CİSED

•               •  Duygu Odaklı Çift Terapisi – Temel ve İleri Düzey – Prof. Dr. Leslie S. Greenberg

•               •  Çözüm Odaklı Çift Terapisi – Chris Iveson, M.A.

•               •  Bilişsel Davranışçı Çift ve Aile Terapisi – Frank M. Dattilio, PhD

•               •  İmago Çift Terapisi Eğitimi – Dr. Harville Hendrix ve Wendy Palmer Patterson

•               •  Aile Terapileri: Bütünleşme ve Araştırmalar – William M. Pinsof, PhD

•               •  Aile Danışmanlığı Eğitimi (100 saat ) – CİSEAD

•               •  Aile Terapisi / İlk Görüşme – Prof. Dr. Hürol Fışıloğlu                    

•               •  Aile Terapisi / Kullanılan Metaforlar – Prof. Dr. Hürol Fışıloğlu 

Test Uygulayıcılığı Eğitimleri

•               •  Wechsler Çocuklar İçin Zeka Testi (WISC-R) – Türk Psikologlar Derneği

•               •  Denver II Gelişim Tarama Testi – Çocuk Nörolojisi Derneği

•               •  MOXO Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Testi – MOXO Türkiye

•               •  Tematik Algı Testi (TAT) – Doç. Dr. Azmi Varan

•               •  Rorschach Testi Eğitimi (Yetişkin)

Kongre ve Sempozyumlar

•               •  I. Ulusal Bütüncül Psikoterapi Kongresi

•               •  17. Uluslararası İstanbul Psikanaliz Buluşmaları

•               •  17. Ulusal Psikoloji Kongresi

•               •  V. Işık Savaşır Klinik Psikoloji Sempozyumu

•               •  IV. Psikoloji Lisansüstü Öğrencileri Kongresi

•               •  III. Uludağ Üniversitesi İnsan Kaynakları Kongresi

•               •  I. Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Sempozyumu

•               •  XI. Ulusal Psikoloji Kongresi

Ulusal ve Uluslararası Akademik Yayınlar

•               •  Cognitive Correlates of Hoarding Symptoms: An Exploratory Study with a non-Western Community Sample. Yorulmaz, O. & Demirhan, N. (2015) – Journal of Obsessive-Compulsive Related Disorders (JOCRD) – Uluslararası Makale

•               •  Cognitive Behavioral Model of Compulsive Hoarding: A Further Test in a Turkish Community Sample. Yorulmaz, O. & Demirhan, N. (2015).  14. Avrupa Psikoloji Kongresi (ECP2015),  European Federation of Psychologists’ Associations (EFPA) – Sözlü Sunum

•               •  Biriktirme Envanteri –Gözden Geçirilmiş Formu’nun Türkçe’ye Uyarlanması ve Yetişkin Örnekleminde Psikometrik Özelliklerinin İncelenmesi. Demirhan, N &Yorulmaz, O. – 17. Ulusal Psikoloji Kongresi, Boğaziçi Üniversitesi – Poster Sunumu

 

Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimi almıştır. Lisans eğitimi devam ederken öğrenci değişimi programı ile İtalya’da Universita Degli Studi di Torino adlı üniversitenin Psikoloji bölümünde eğitim görmüştür. İtalya’da öğrenim görürken aynı zamanda UISP (Unione Italiana Sport Piomente) adlı merkezde gelişim psikolojisi alanında gönüllü staj yapmıştır. Türkiye’de de Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Balıklı Rum Hastanesi’nin psikiyatri servislerinde (yatılı ve ayaktan) klinik psikoloji; TOFAŞ’ın insan kaynakları bölümünde örgüt psikolojisi alanında stajlar yapmıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra yine Uludağ Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansa başlamıştır. Yüksek lisans kapsamında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nde ve Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi Çocuk Psikiyatrisi Bölümü’nde 1 yıl boyunca zorunlu staj yapmıştır.

2009 yılından bu yana özel sağlık kurumları, özel hastaneler ve psikolojik danışmanlık merkezlerinde yetişkin ve ergenler ile psikoterapi çalışmaları yapmaktadır. Kişilik bozuklukları ve kaygı bozukluklarına yönelik terapiler özel ilgi alanları arasındadır. Travmatik yaşam olaylarına (cinsel/fiziksel taciz, şiddet, saldırı, kaza vb.) maruz kalan danışanlar ile çalışırken EMDR terapi yöntemi kullanmaktadır.

Türk Psikologlar Derneği, Psikoterapi Enstitüsü Derneği, EMDR Derneği, Cinsel Sağlık, Evlilik ve Aile Danışmanlığı Derneği üyesidir.

İtalyanca ve İngilizce terapi yapabilmektedir.

Psicoterapia in Italiano ad Istanbul.

Psychotherapy in English in Istanbul.

Psk. Dan. Halil Gökhan Sağlık

KİŞİSEL BİLGİLER  H. Gökhan SAĞLIK
 522 Sk. No:11 K:2 D:4 Akıncılar, 35380 İzmir (Türkiye)
 (+90)5055160522
 gsaglik@gmail.com
 Doğum Tarihi 27/01/1980
İŞ DENEYİMİ  
27/09/2002–1/09/2003 Psikolojik Danışman
Çanakkale Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Çanakkale (Türkiye)
22/09/2003–3/03/2005 Psikolojik Danışman
Buca Rehberlik ve Araştırma Merkezi, İzmir (Türkiye)
30/03/2005–3/03/2006 Rehberlik ve Danışma Merkezi Amiri
Ege Deniz Bölge Komutanlığı, İzmir (Türkiye)
03/04/2006–2/06/2006 Psikolojik Danışman
Buca Rehberlik ve Araştırma Merkezi, İzmir (Türkiye)
29/06/2006–2/08/2008 Psikolojik Danışman
Şanlıurfa İlköğretim Okulu, Şanlıurfa (Türkiye)
29/08/2008–2/06/2009 Psikolojik Danışman
Ulubağ İlköğretim Okulu, Şanlıurfa (Türkiye)
25/06/2009–29/06/2011 Psikolojik Danışman
Mustafa Necati İlköğretim Okulu, Çayırova/Kocaeli (Türkiye)
30/06/2011–31/08/2012 Psikolojik Danışman
İsmail Şekip Uyal İlköğretim Okulu, Buca/İzmir (Türkiye)
31/08/2012–15/10/2017 Psikolojik Danışman
19 Mayıs İlkokulu, Konak/İzmir (Türkiye)
15/10/2017-   Psikolojik Danışman İl Milli Eğitim Müdürlüğü – Ar-Ge Birimi
EĞİTİM VE ÖĞRETİM  
15/09/1998–17/06/2002 Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik  
Dokuz Eylül Üniversitesi, İzmir (Türkiye)
2001 7. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi “Toplumsal Bilinçlenmede Psikolojinin Rolü” Bildiri Sunumu  
Hacettepe Üniversitesi, Ankara (Türkiye)
2003 Psiko-Sosyal Okul Projesi Eğitimi  
İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü, İzmir (Türkiye)
2004 Tkt 7-11 Formatör Yetiştirme Eğitimi Kursu  
İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü, İzmir (Türkiye)
2007 Aile Toplum Ve Eğitim Kurumlarında Suç ve Şiddeti Önleme Semineri  
Milli Eğitim Bakanlığı, Rize (Türkiye)
2008 Özel Eğitim Semineri  
Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Şanlıurfa (Türkiye)
2009 İletişim Becerileri Formatörlük Kursu  
Milli Eğitim Bakanlığı, Aydın (Türkiye)
2010 Ab Proje Döngüsü Eğitimi  
Kocaeli Valiliği AB Projeler Koordinasyon Merkezi, Kocaeli (Türkiye)
2010 7-19 Yaş Aile Eğitimi Programı  
Kocaeli Milli Eğitim Müdürlüğü, Kocaeli (Türkiye)
2011 İlköğretimde Çocuklar İle Psikolojik Danışma Teknik ve Becerileri  
İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü, İzmir (Türkiye)
2013 15. İzmir Psikanaliz ve Psikoterapi Günleri Aile Konulu Eğitim  
Halime Odağ Vakfı, İzmir (Türkiye)
2013 Cognitive Behavıoral Therapy Of Anxiety Disorders  
Psikoterapi Enstitüsü, Bayramoğlu/Kocaeli (Türkiye)
2013 TYT 6-8 Uygulayıcı Yetiştirme Kursu  
İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü, İzmir (Türkiye)
2013 Bütüncül Psikoterapi Eğitimi Teorik Eğitim (360 Saat)  
Psikoterapi Enstitüsü, Bayramoğlu/Kocaeli (Türkiye)
2014 Vamık Volkan Günleri 3 (Narsisistik ve Borderline Vakalarda Nesne İişkilerinin Derinlemesine İncelenmesi)
 
Psikoterapi Enstitüsü, Bayramoğlu/Kocaeli (Türkiye)
ÖZGEÇMİŞ  
2014 Çözüm Odaklı Kısa Süreli Danışma  
İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü, İzmir (Türkiye)
2014 Kayıp Ve Yas Konulu Eğitim  
Halime Odağ Vakfı, İzmir (Türkiye)
2014 Aile Danışmanlığı Eğitimi (464 Saat)  
Milli Eğitim Bakanlığı, İzmir (Türkiye)
2014 Psikoterapi Enstitüsü Bütüncül Psikoterapi Eğitimi Formülasyon Eğitimi (288 Saat)  
Psikoterapi Enstitüsü, Bayramoğlu/Kocaeli (Türkiye)
2015 Psikoterapi Enstitüsü Bütüncül Psikoterapi Eğitimi Süpervizyon Programı (288 Saat)  
Psikoterapi Enstitüsü, Bayramoğlu/Kocaeli (Türkiye)
2015 Bireysel ve Grupla Danışma Yöntemleri Kursu  
İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü, İzmir (Türkiye)
2015 Family Therapy Interventions: Techniques And Applications  
Evlilik ve Aile Danışmanları Derneği, İzmir (Türkiye)
2016 10. Dönem Hipnoz Eğitimi Programı  
Psikoterapi Enstitüsü, Bayramoğlu/Kocaeli (Türkiye)
2016 Aile Eğitimi (0-18 Yaş Oryantasyon) Kursu  
İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü, İzmir (Türkiye)
2016 Psikolojik Danışma ve Rehberlik Kursu  
İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü, İzmir (Türkiye)
2016 Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Formatör Eğitimi Programı  
Yeşilay Cemiyeti, Antalya (Türkiye)
2017 Sosyal Fobinin Bilişsel Hipnoterapi Atölye Çalışması  
Psikoterapi Enstitüsü, Bayramoğlu/Kocaeli (Türkiye)
2017 Psikoterapileri Bütünleştirme Temalı 1. Ulusal BütüncülPsikoterapi Kongresi  
Psikoterapi Enstitüsü, Bayramoğlu/Kocaeli (Türkiye)
2017 İntegrated Relational Group Schema Theory  
Psikoterapi Enstitüsü, Bayramoğlu/Kocaeli (Türkiye)
2018 EMDR 1. Düzey Eğitimi
KİŞİSEL BECERİLER  
Ana Dil (ler) Türkçe
Yabancı Diller ANLAMA KONUŞMA YAZILI ANLATIM
Dinleme Okuma Karşılıklı Konuşma Sözlü Anlatım  
İngilizce A2 A2 A2 A2 A2
  Seviyeler: A1 ve A2: Temel Seviye Kullanıcı – B1 ve B2: Orta Seviye Kullanıcı – C1 ve C2: İleri Seviye Kullanıcı

Avrupa Dilleri Öğretimi Ortak Çerçeve Programı

İletişim Becerileri 2001 yılında “VII Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresinde” Çocuk Esirgeme Kurumu’ndaki Bir Grup Çocuğun Aileye İlişkin Tutumlarının Resim Analizi ve Grup Rehberliği Etkinleri Yoluyla İncelenmesi” konusunda arkadaşı ile birlikte yürüttüğü çalışmayı sundu. Çalışma esnasında edindiği deneyimler sonucunda, çocukların ne muhteşem bir hayal dünyalarının olduğu ve yaratıcılıklarının ne kadar harikulade olduğuydu. Ayrıca bu deneyim sayesinde çocuklar ile “Nasıl etkili iletişim kurulur ?” konusunda tecrübe kazandı.
İş ile İlgili Beceriler ▪     İletişim becerileri konusunda eğitimler düzenledim.

▪     Aile Eğitimi konusunda teorik ve deneyime dayalı eğitimler verdim.

▪     Bütüncül Psikoterapi teorik eğitimi düzenleyebilirim.

Dijital Yeterlilik KİŞİSEL DEĞERLENDİRME
Bilgi işlem İletişim İçerik oluşturma Güvenlik Problem Çözme
  Yeterli Kullanıcı Yeterli Kullanıcı Bağımsız Kullanıcı Bağımsız Kullanıcı Yeterli Kullanıcı
  Dijital becerileri – Kişisel Değerlendirme Tablosu
  MEB Sertifikası Temel Düzey Bilgisayar Kursu
Diğer Beceriler ▪     Günümüz insanının, doğayla içiçe ve uyumlu yaşama alışkanlığı kaybetmesi ve günlük hayatın getirdiği stresle hemhal olması nedeniyle kendi yaşamında değişiklikler yapıp tam bir doğa düşkünü olmuştur. Doğa yürüyüşlerine katılmakta ve doğal yaşamda hayatta kalma eğitimleri almaktadır.

▪     Sporsuz bir yaşamın olamayacağını düşünmektedir. Yürüyüş, koşu, fitness gibi sporlarla uğraşmaktadır. Geleneksel Çin dövüs sanatlarından olan Wing Chun eğitimine devam etmektedir.

▪     Sağlıklı yaşamın olmazsa olmazlarından beslenme konularında birçok foruma üyedir. Sayın Prof. Dr. Canan Efendigil Karatay ve diğer çalışma arkadaşlarının sıkı takipçisidir.

▪     Aklın ilacı olan ​kitaplar konusununda tam bir tutkundur. Okumak olmazsa olmazıdır. Geniş bir kütüphaneye sahiptir.

Sürücü Belgesi B1, B, D1

Uz. Psk. Yusuf Ülker

Uz. Psk. Yusuf ÜLKER

1981 yılında Kars’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimin Kocaeli Gebze’de tamamladı. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik  Bölümünü bitirdi. Eğitim kurumlarında Rehber ve Danışmanlık görevleri yapmıştır. 2004 yılı itibari ile çeşitli kurum ve kuruluşlarda psikolojik danışman ve psikoterapist olarak görev yapmaktadır. Psikososyal Müdahale eğitimi, Aile Danışmanlığı Psikolojik Debriefing” Yöntemi eğitimlerini almıştır.2016 yılında Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisansını ve aynı yıl PsikoterapiEnstitüsünden 3 yıl süren 11.Bütüncül Psikoterapi Eğitim programını tamamladı. Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi (Arthur Freeman (2014), Bütünleştirilmiş İlişkisel Grup Şema Teorisi (Judith Schornholtz-Read, EdD) (2017),  6.Dönem Hipnoz Eğitimi Psikoterapi Enstitüsü(2011-2012), Kaygı Bozukluklarına Kapsamlı Bir Yaklaşım Dr. Assen Alladin (2016) Vamık Volkan Günleri III-Narsisistik veBorderline vakalardaki nesne ilişkilerini derinlemesine inceleme konusunda atölye çalışması (Prof.Dr.Vamık Volkan) Psikoterapi Enstitüsü(Haziran,2014) eğitimlerini tamamladı. Halen Psikolog olarak çalışmaktadır.

İleşim:
Adres: Hacı Halil Mah. Yazı Cad. No:38/2 Gebze/Kocaeli
Tel: 0532 797 82 72 – (532) 797 82 72
e-mail: yusufulker_pdr@hotmail.com

Yakup Korkmaz

 

Ad, Soyad YAKUP KORKMAZ
Doğum Tarihi 02/01/1983
Doğum Yeri HAVZA
İkamet Ettiğiniz İl / İlçe BURSA/OSMANGAZİ
Medeni Hali Bekar
Çocuk Sayısı 0
Çalıştığı Kurum & Görevi MİLLİ EĞİTİM / ÖĞRETMEN
İş Adresi ZİYA GÖKALP İ.O
Telefon Numarası-GSM 530 325 74 00
Telefon Numarası-Sabit Hat 530 325 74 00
Web Adresi (varsa)
E Posta ya_korkmaz55@hotmail.com
Yabancı Dil Ingilizce
Eğitim Durumu Lisans Eğitimi
Son Mezun Olduğunuz Okulun Adı ve Bölümünüzü Yazınız ONDOKUZ MAYIS ÜNİ. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
Calıştığınız Kurumlar MEB
Katıldığınız Eğitimler YOK
Kısa Özgeçmiş SAMSUN OMÜ PDR MEZUNUYUM ÇEŞİTLİ İLLERDE ÇALIŞTIM VE ŞU AN BURSA’DA ÇALIŞIYORUM BEŞİNCİ YILIM.KİŞİSEL GELİŞİM AMAÇLI VE ALANIMLA İLGİLİ ÇALIŞMALARI TAKİP ETMEK VE İŞ HAYATINDA UYGULAMAK İÇİN EĞİTİMLERİNİZE KATILMAK İSTİYORUM.
İlgi Alanları PSİKOLOJİ

KİTAPLAR

SOSYO-KÜLTÜREL ETKİNLİKLER

 

Hobiler PSİKOLOJİ

KİTAPLAR

SOSYO-KÜLTÜREL ETKİNLİKLER

 

Resminiz