Serpil Kızıltaş Günyüz

serpilkiziltas

Uz. Psk. Serpil KIZILTAŞ GÜNYÜZ

Kısa Özgeçmişim:

1984 yılında İstanbul’da doğdum, ilk, orta ve lise öğrenimimi İstanbul’da tamamladıktan sonra 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünü kazandım. 2006 yılında üniversiteden mezun oluşumun ardından İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Enstitüsü Sosyal Bilimler Anabilim dalında yüksek lisans eğitimime başladı. Aynı yıl, Davranış Bilimleri Enstitüsü’ne burslu öğrenci olarak kabul edildim ve terapistliğe ilk adımımı attım. 2008 yılında yüksek lisansa devam ederken Psikoterapi Enstitüsü bünyesinde bütüncül psikoterapi eğitimine başladım. Ardından yükseklisans eğitimimi tamamlayarak uzmanlığımı aldım ve eğitimlerime devam ettim. Aynı enstitüde süpervizyon eğitimimi de tamamladıktan sonra bütüncül psikoterapi uygulayıcısı olmaya hak kazandım. Bütüncül bir psikoterapi anlayışı çerçevesinde; Masterson, Kohut, Mahler ve Kernberg gibi psikanalitik psikoterapi kuramcılarının, gerçek ve sahte kendilik, ayrılma – bireyleşme, kendilik aktivasyonu, terk depresyonu kavramlarını kullanarak netleştirme, yorumlama ve yüzleştirme teknikleriyle bireysel karakter patolojilerinin yanı sıra ego destekleyici terapilerle de çalışan ve öncelikli amacı farkındalık kazandırmak, danışanlarının değişimi gerçekten içselleştirmelerini sağlamaktayım.

Katıldığım Eğitimler:

 • 2008 – 2009 Psikoterapi Enstitüsü, Bütüncül Psikoterapi Eğitimi I. Aşama (Teorik aşama)
 • 2011 “Transference – Focused Psychoterapy, Kernberg Days II – III”
 • Personality Disorders Institute & Psikoterapi Enstitüsü, İstanbul
 • 2011 “Developmental Neurobiology and Attachment Theory”
 • Psikoterapi Enstitüsü, İstanbul
 • 2011 “Bağlanmanın Nörobiyolojik Temelleri”,
 • Psikoterapi Enstitüsü, İstanbul
 • 2009 “Kendilik Bozukluklarının Tanı ve Tedavisinde Masterson Yaklaşımı, Analitik Tedavinin İlkeleri”
 • Masterson Enstitüsü & Psikoterapi Enstitüsü, İstanbul
 • 2008 “Kognitif Terapinin Anksiyete Bozukluklarında Uygulanması Eğitimi”
 • Sedat Özkan Psikiyatrik Tıp Merkezi, İstanbul
 • 2007 “Aile Terapisine Giriş Eğitimi”
 • Davranış Bilimleri Enstitüsü, İstanbul
 • 2007 “Mesleğe Hazırlık ve Staj Programı”
 • Davranış Bilimleri Enstitüsü, İstanbul

 

İletişim:

Adres: Aziz Mahmud Hüdayi Mah. Şemsi Paşa Bostanı Sk. No:33 Engin Apt. Kat:1 Daire:3 Üsküdar İstanbul

Tel: (216) 310 93 33

e-mail:  serpilkiziltas@gmail.com

 

MAHMUT AYDIN

 

Ad, Soyad MAHMUT AYDIN
Doğum Tarihi 07/20/1976
Doğum Yeri ANTAKYA
İkamet Ettiğiniz İl / İlçe HATAY-ANTAKYA
Medeni Hali Evli
Çocuk Sayısı 2
Çalıştığı Kurum & Görevi ANKARA POLİS KOLEJİ- PSİKOLOJİK DANIŞMAN
İş Adresi ÇAMLICA MAH. YENİMAHALLE-ANKARA
Telefon Numarası-GSM 5052562633
Telefon Numarası-Sabit Hat 3123973040
Web Adresi (varsa)
E Posta aydinmahmut8@hotmail.com
Yabancı Dil Ingilizce
Eğitim Durumu Lisans Ustu
Calıştığınız Kurumlar MEB BÜNYESİNDE FARKLI OKULLAR

ANKARA POLİS KOLEJİ

Katıldığınız Eğitimler AİLE VE EVLİLİK TERAPİSİ- ODTÜ SEM (2010-2011)

 

Kısa Özgeçmiş 1976 ANTAKYA DOĞUMLUYUM. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ ANTAKYA’DA TAMAMLADIM. 1999’DA ANKARA ÜNİVERSİTESİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK BÖLÜMÜNÜ,2009’DA ANKARA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM PSİKOLOJİSİ LİSANS ÜSTÜ PROGRAMINI TAMAMLADIM.
İlgi Alanları EĞİTİM PSİKOLOJİSİ, AİLE TERAPİSİ, PSİKOLOJİK DANIŞMA
Hobiler SEYAHAT ETMEK, DOĞA İLE İÇ İÇE OLMAK
Resminiz

Uzm. Klinik Psk. Azim Şengül

Uzman Klinik Psikolog / Psikoterapist Azim ŞENGÜL

        Sinop’un Boyabat  ilçesinde doğan Azim ŞENGÜL, ilk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra Karadeniz Teknik  Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünü kazanmıştır. 1993 yılında fakülteden “Onur Öğrenciliği Belgesi” alarak mezun olduktan sonra çeşitli danışmanlık merkezlerinde, şirketlerde psikolojik danışmanlık hizmeti vermiş ve seminer çalışmalarını sürdürmüştür. İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji  Yüksek Lisans programına 2014 yılında başlamış ve “Benlik Saygısı ile Öznel Mutluluk Arasındaki İlişkinin İncelenmesi” konusundaki proje çalışmasını tamamlayarak “Uzman Klinik Psikolog” unvanını almaya hak kazanmıştır. Aynı zamanda üç yıl süren ve teorik-formülasyon- süpervizyon aşamalarından oluşan “Bütüncül Psikoterapi” eğitimi, “Çift ve Aile Terapisi” eğitimi, “Hipnoz” eğitimi gibi temel psikoterapistlik becerilerini oluşturan süreçleri de tamamlayarak yetkinliğini arttırmıştır. Mesleki tecrübesi ile almış olduğu eğitimleri birleştirerek oluşturmuş olduğu “Psikanalitik Yönelimli Bütüncül Psikoterapi” anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bütüncül Psikoterapi: içerisinde bir çok kuramı ve tekniği barındıran, teorik bilgiyi işe yararlılık perspektifinde entegre ederek danışanların gerçekliğini anlamaya çalışan ve her danışanın bireysel ihtiyacına göre süreci yeniden şekillendiren dinamik bir psikoterapi armonisidir. Bu psikoterapi armonisi ” Klasik Psikanaliz, Bilişsel-Davranışçı Psikoterapi, Ego Psikolojisi, Nesne İlişkileri, Aktarım Odaklı Psikoterapi, Masterson Yaklaşımı, Kendilik Psikolojisi, İlişkisel Psikanaliz, Transaksiyonel Analiz, Varoluşçu Psikoterapi” gibi ekollerin parçalarından oluşan ve danışana özgü bir psikoterapi haline dönüşen dinamik bir yapıya sahiptir.

        Azim ŞENGÜL, almış olduğu eğitimlerin ve psikoterapi alanındaki deneyimlerinin ışığında; Kişilik Sorunları (narsisistik kişilik, borderline kişilik , şizoid kişilik , obsesif kompulsif kişilik), Kaygı Problemleri (panik atak, obsesif kompulsif yapılar, sosyal fobi, basit fobiler, sınav kaygısı, performans kaygısı), Cinsel İşlev Sorunları  (erken boşalma,  sertleşme sorunları, vajinismus, ağrılı cinsel birleşme, cinsel istek bozukluğu), Eş ve İlişki Problemleri (iletişim problemleri, öfke ve çatışmanın kontrolünün sağlanamaması, destekleyici ve kapsayıcı ilişkinin kurulamaması, terk edilme korkusu, eşe bağımlı olma, cinsel hayattaki uyumsuzluk), Bireysel Sorunlar (boşluk duygusu, depresyon, yoğun suçluluk duyguları, yalnızlığa tahammül edememe, kararsızlık ve sorumluluk alamama, dönemsel madde kullanma ihtiyacı) gibi alanlarda problem yaşayan ergen ve yetişkinlerle; bireysel terapi, çift terapisi ve aile terapisi çalışmalarına devam etmektedir.

        İnsanların huzurlu yaşamalarını, hayatın zorlukları karşısında var olan potansiyellerini en iyi şekilde kullanmalarını, hayatın güzelliklerini fark etmeleri konusunda potansiyellerini kullanabilmelerine katkıda bulunabilmeyi kendisine hedef yapan ŞENGÜL, insanın değerli bir varlık olduğu, hayatın her anını huzurla yaşaması gerektiği inancıyla bu yolda çalışmalarını ve terapilerini sürdürmekte olup, Meteorolojinin Sesi Radyosu’nda haftada bir yayınlanmakta olan “Önce İnsan” programının yapımcılığını yürütmektedir. Azim ŞENGÜL’ün “Mutlu Aile” adında yayınlanmış bir kitabı vardır.

Aldığı Eğitimler ve Katıldığı Atöyle Çalışmaları;

– Karadeniz Teknik Üniversitesi /” Psikolojik Danışma ve Rehberlik” Bölümü Lisans Eğitimi

– İstanbul Esenyurt Üniversitesi / “Klinik Psikoloji” Yüksek Lisans Eğitimi

– Orta Doğu Teknik Üniversitesi / Evlilik ve Çift Terapisi Eğitimi (Prof. Dr. Hürol FIŞILOĞLU)

– Psikoterapi Enstitüsü / Teorik, Formulasyon ve Süpervizyon dönemlerinden oluşan “Bütüncül

  Psikoterapi Eğitimi” (Uz. Dr. Tahir ÖZAKKAŞ)

– Hipnoz Derneği / Temel Hipnoz Eğitimi  (Uz. Dr. Tahir ÖZAKKAŞ)

– Omni Hipnoz Akademisi / Hipnoz Eğitimi (Dr. Aybars GÜNAYDIN)

– Eft Emotional Freedom Therapy Yöntemiyle Regresyon Terapisi / (Dr. Bülent URAN)

– Psikoterapi Enstitüsü / “Narsisistik ve Borderline Kişilik Bozukluklarında Nesne İlişkilerinin Derinlemesine İncelenmesi” Eğitimi (Prof. Dr. Vamık D. Volkan)

– “Travmaları Duyarsızlaştırma Tekniği” Eğitimi

– Psikoterapi Enstitüsü / “Kaygı Bozukluklarında, Bilişsel Davranışçı Terapi Yöntem ve Teknikler” Eğitimi (Midwestern Üniversitesi Davranışçı Tıp Bölümü Program Direktörü Dr. Arthur FREEMAN)

 –  WSC-R Testinin Uygulama ve Rapor Düzenleme Eğitimi / (Dr. Selen AYAS)

 – Objektif Testler Eğitimi / (Dr. Selen AYAS)

 – Psikodrama Eğitimi / Gaziantep Üniversitesi

– Obsesif-Kompulsif Bozuklukta Kültürlerarası Çalışmalar ve Güncel Tedavi Yaklaşımları Sempozyumu / Hacettepe Üniversitesi 2016

– Çocuk Çizimlerinin Projektif Yorumları Eğitimi / Psikoterapi Enstitüsü (Klinik Psikolog Şükriye KARAHAN)

– Psikodrama / Psikoterapi Enstitüsü (Klinik Psikolog Hünkar GÜLVEREN)

– Tomatis Dinleme Terapisi Eğitimi / Psikoterapi Enstitüsü (Uzm. Psikolog Iris STEINFELD)

-Katatimik Görüntü Yaşantısı Eğitimi / Psikoterapi Enstitüsü (Uzm. Psikolog Fatih DANE)

– Genel Hatlarıyla Hipnoz Eğitimi / Psikoterapi Enstitüsü (Uzm. Psikolog Büşra TATARİ ÇELİK)

-Aktarım Odaklı Terapi İmago Çift Terapisi / Psikoterapi Enstitüsü (Klinik Psikolog Şanver YEREBAKAN)

– Oyun Terapisi Eğitimi / (Dr. Selen AYAS)

-Cinsel İstismarın Gün Yüzüne Çıkartılması Projesi/ Sokak Çocukları Rehabilitasyon Derneği(2006)

Uz. Psk. Dan. Hasan Demir

Uzman Psk. Dan. Hasan DEMİR

İlk ve orta öğrenimimi Konya de tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi DTCF felsefe bölümünü kazanmıştır. 2002 yılında Ankara Üniversitesinden İstanbul Üniversitesi geçiş yapıp Psikolojik Danışmanlık alanında lisans eğitimini tamamlamıştır. Master eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı psikoloji alanında çocuklarda öfke çalışmasıyla 2010 yılında tamamlamıştır. Eğitim kurumlarında uzman danışmanlık, psikoloji yayınlarında danışmanlık, özel eğitim kurumlarında danışman olarak çalışmalar yapmıştır. Bireysel Psikoterapi, Yetişkin, Çocuk ve Ergen Terapisi, Farklı gelişen çocuklar ve Travma alanlarında birçok eğitim alan Hasan Demir, Psikoterapi çalışmalarına İstanbul da devam etmektedir.

Aldığı Eğitimler;

 • Ankara Üniversitesi /” DTCF felsefe”  Bölümü Lisans Eğitimi (1999-2002)
 • İstanbul Üniversitesi/ ‘’ Psikolojik Danışmanlık’ bölümü lisans eğitimi (2002-2006)
 • İstanbul Ticaret Üniversitesi/’ Sosyal Bilimler Enstitüsü’ Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans Eğitimi (2008-2010)
 •  Psikoterapi Enstitüsünde/1080 Saatlik “Bütüncül Psikoterapi Uygulama Sertifikası Eğitimi” ne devam etmektedir (2012 Haziran-& )
 • Travmaları Duyarsızlaştırma Tekniği Eğitimi ( EMDR )
 • İstanbul Üniversitesi /” Zekâ testleri Eğitimi ” ( 2005 )
 • İZEV/ küçük adımlar Eğitimi(2004-2005)
 • Psiko-sosyal Müdahale Eğitimi(2009)
 •  Yaşam Becerileri Eğitimi (2009)
 • Yeninden Derneği Madde bağımlılığı(2009)
 • Krizle Müdahale- Yöret Vakfı(2007)
 • DEHB  nedenleri ve çözüm yolları (2013)
 • Özel Öğrenme Güçlüğü -Kültür Üniversitesi(2010)
 • Psikoterapi Enstitüsü Bütüncül Psikoterapi Eğitimi-360 saat-2012-2013
 • Anksiyete Bozukluklarında BDT Tekniklerinin Uygulanması-Arthur Freeman(2013)

Uzm. Psk. Dan. Hasan Demir
Psikoloji Enstitüsü

Kartaltepe Mah. Pelinli Sk. Melisa Apt. B Blok No: 26 D: 13 Bakırköy / İstanbul

Nuh AKTEKİN

 

Ad, Soyad Nuh AKTEKİN
Doğum Tarihi 01/01/1982
Doğum Yeri Erzurum
İkamet Ettiğiniz İl / İlçe Kayseri/Kocasinan
Medeni Hali Evli
Çocuk Sayısı 0
Çalıştığı Kurum & Görevi Meb-Rehber Öğretmen
İş Adresi Hikmet Madazlı Anaokulu/Kayseri-Kocasinan
Telefon Numarası-GSM 5533890353
Telefon Numarası-Sabit Hat 5533890353
Web Adresi (varsa)
E Posta ist.pdr@hotmail.com
Yabancı Dil Diger
Eğitim Durumu Lisans Eğitimi
Son Mezun Olduğunuz Okulun Adı ve Bölümünüzü Yazınız İstanbul Üniversitesi-Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Calıştığınız Kurumlar MEB
Katıldığınız Eğitimler WISC-R
Kısa Özgeçmiş Erzurum doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimini erzurumda tamamladım. Üniversite eğitimini istanbulda tamamladım. 4 yıl Batmanda öğretmenlik yaptım. 5. yılımda, Kayseride öğretmenlik mesleğime devam etmekteyim.
İlgi Alanları gezi, gözlem, araştıma
Hobiler gezi, gözlem, araştıma
Resminiz

Uz. Psk. Alparslan Keskin

Adınız *
Alpaslan

Soyadınız *
Keskin

Doğum Tarihiniz *
13.11.1980

Sabit Telefon *
02163109333

Cep Telefon *
5056966316

Mail Adresi *
alpaslankeskin@gmail.com

Çalıştığınız Kurum ve Göreviniz
İnsula Psikoloji

İş Adresi
Aziz Mahmud Hüdayi mahallesi Şemsi Paşa Bostanı Sk. No:33 Üsküdar/İstanbul

Ev Adresi
Namık Kemal Mah. Bahadır Sk. No39/3 Ümraniye

Lisans Eğitim Durumu *
PDR

Yüksek Lisans Eğitim Durumu *
Klinik Psikoloji

Şu anda yaptığınız mesleğiniz*
Psikoterapist

Özgeçmiş
1980 Erzincan doğumlu olan Alpaslan Keskin, evli ve iki çocuk babasıdır. İlk, orta ve Lise öğrenimlerini Erzincan’da tamamlamıştır. Daha sonra girdiği İstanbul Üniversitesi Biyoloji bölümünden ayrılarak Karadeniz Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümüne girmiş ve bu bölümü 2006 yılında bitirerek Psikolojik Danışman unvanını almıştır.
Eğitim yönetimi alanında Yüksek lisansı tamamladıktan sonra Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansını tamamlayarak Klinik Psikolog ünvanı almıştır.
Bir müddet yurt dışında çalıştıktan sonra 2007 yılında yurda dönerek İstanbul’da çeşitli eğitim kurumlarında ve Psikolojik Danışmanlık Merkezlerinde Psikoterapist/ Psikolojik Danışman olarak çalışmış ve halen bu çalışmalarına devam etmektedir.
Bireysel terapiler ve çift terapileri alanında birçok eğitim alan Alpaslan Keskin, Okan Üniversitesi tarafından verilen 200 saatlik Pozitif Psikoterapi eğitimini tamamladıktan sonra Psikoterapi Enstitüsünde Dr. Tahir ÖZAKKAŞ’ın vermiş olduğu 3 yıllık Bütüncül Psikoterapi Eğitiminin teorik, formülasyon ve süpervizyon aşamalarını da tamamlamıştır. Dr. Tahir ÖZAKKAŞ tarafından verilen Hipnoz Eğitimlerini kitaplaştırma çalışmalarının yazım çalışmalarını yapmıştır.
Davranış Bilimleri Enstitüsü EMDR Terapisi eğitimini tamamlayarak EMDR terapisini çalışmalarında uygulamaya başlamıştır. Medipol Üniversitesi’nde Sağlık bakanlığı onaylı “Hipnoz Uygulayıcı Sertifika Programı’nı tamamlayarak Hipnoterapist ünvanı almıştır.
Katıldığı diğer eğitim ve çalışmalar aşağıdadır.

KATILDIĞI EĞİTİM VE SEMİNERLER
– Medipol Üniversitesi’nde Sağlık Bakanlığı onaylı “Hipnoz Uygulayıcı Sertifika Programı” 2018
– Kanada Yukon Satır Enstitüsü, Patricia Bragg, Aile Terapisinin okul ortamında uygulanması, Nisan 2017
– Davranış Bilimleri Enstitüsü EMDR Terapisi eğitimi Kasım 2016
– Psikoterapi Enstitüsü tarafından 2014-2015 döneminde sunulan Bütüncül Psikoterapi (11. BPT) süpervizyon eğitimine (300 saat), aynı kurum tarafından sunulan 2013-2014 döneminde formülasyon eğitimine (300 saat) ve yine aynı kurum tarafından 2012-2013 döneminde sunulan teorik eğitimine katılmıştır.
– Dr. Tahir ÖZAKKAŞ tarafından verilen Hipnoz Eğitimlerini kitaplaştırma çalışmalarının yazım aşamasında çalışmıştır.
– 2014 20-22 haziran döneminde Prof. Dr. Vamık VOLKAN tarafından verilen “Narsistik ve Borderline Vakalarda Nesne İlişkilerinin Derinlemesine İncelenmesi” konulu atölye çalışmasına katılmıştır.
– 2013 yılında ( 20-22 eylül) Dr Arthur FREEMAN tarafından Psikoterapi Enstitüsünde verilen Anksiyete Bozukluklarında Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimine Katılmıştır.
– 2012 yılında Okan Üniversitesinde Dr Rukiye Hayran tarafından verilen Pozitif Psikoterapi (1,2,3,4,5. Modül (200 saat)), eğitimine katılmıştır.
– 2009 yılında Okan Üniversitesinde Kısa Süreli Çözüm Odaklı Danışmanlık Yaklaşımı Eğitimine katılmıştır.
– Türk Psikologlar derneğinin vermiş olduğu WISC-R Uygulayıcı ve Yorumlayıcı Sertifikası eğitimine katılarak çocuklar için zeka ölçeği olan WISC-R sertifikasını almıştır.
– 2015 yılında Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi tarafından sunulan Çocuk Testleri Uygulayıcısı eğitimine katılmıştır.
– AGTE, ( Ankara Gelişim Tarama Envanteri), Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi eğitimi, DİLGEM, İstanbul, 2010
– 2010 ve 2011 yıllarında Psikolojik Testler Derneği tarafından verilen C.A.T (çocuklar için algı testi) ve Louse Düss (psikanalitik öyküler testi), eğitimlerine katılmıştır.
– 2012 yılında Milli Eğitim Yılında sunulan Aile Eğitim Programına ve Psikososyal Müdahale Hizmetleri programlarına katılmıştır.
– 2014 yılında YÖRET vakfının sunduğu Okullarda Rehberlik Servisine Başvurularda Çocuk İhmal Ve İstismar Ve Şiddeti Tanıma: Müdahale Yolları ve Etkin Uygulamalar konulu çalışmaya katılmıştır.
– 2010 yılında YÖRET vakfı tarafından sunulan Çocuk İhmal ve İstismarında Rehberliğin Önemi Sempozyumu konulu çalışmaya katılmıştır.
– 18-19 kasım 2011 de İstanbul Polis Kongre Merkezinde yapılan Çocuk İstismarını Önleme Sempozyuma katılmıştır.
– İstanbul Ticaret Üniversitesi Rehber Öğretmenler için Düzenlenen Çalıştay, 15 nisan 2011
– PDR Sempozyumu, Süleyman Şah Üniversitesi, İstanbul, 25 Mayıs 2011
– 2011 yılında İstanbul Kültür Üniversitesinin Danışmanlık Tedbirlerinin Uygulama Süreci konulu çalışmasına katılmıştır.

Hasan Hüseyin Soylu

 

Ad, Soyad hasan hüseyin soylu
Doğum Tarihi 01/04/1977
Doğum Yeri konya
İkamet Ettiğiniz İl / İlçe ankara/ keçiören
Medeni Hali Evli
Çocuk Sayısı 0
Çalıştığı Kurum & Görevi çizmeci ilköğretim okulu pdr
İş Adresi çizmeci ilköğretim okulu keçiören ankara
Telefon Numarası-GSM 05052467577
Telefon Numarası-Sabit Hat 03123571186
Web Adresi (varsa)
E Posta hasanpdr@hotmail.com
Yabancı Dil Ingilizce
Eğitim Durumu Yüksek Lisans Eğitimi
Son Mezun Olduğunuz Okulun Adı ve Bölümünüzü Yazınız selçuk üniversitesi, pdr yüksek lisans
Calıştığınız Kurumlar meb de pdr olarak
Katıldığınız Eğitimler 7-19 yaş aile eğitimi,öfke kontrolü eğitimi, haydi kızlar okula eğitimi, bireysel eğitim uygulamaları, okulda olumsuz davranışları önleme yöntemleri, anne baba eğitimi, sosyal beceri eğitimi, özel eğitim ve pdr, ergen sağlığı ve üreme sağlığı, psikososyal müdahale ve travma, hızlı okuma teknikleri, toplam kalite yönetimleri
Kısa Özgeçmiş 1977 konya ereğli doğumluyum. ilk, orta ve lise öğrenimimi konyada tamamladım. çanakkale 18 mart üniversitesi pdr 2000 mezunuyum. konya selçuk üniversitesinde pdr yüksek lisansı tamamladım. 11 yıldır milli eğitimde rehber öğretmenlik yapıyorum. 5 aydır ankarada yaşıyorum.
İlgi Alanları tiyatro, edebiyat
Hobiler kitap okumak,yürüyüş yapmak,şehir dışı gezileri yapmak
Resminiz

Reyhan Nuray Duman

Psk. Reyhan Nuray DUMAN kimdir?

1987 Ankara doğumlu, uzman Psikolog/ Psikoterapist Reyhan Nuray Duman 2009 yılında Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 94/100 akademik ortalama ile bölüm birincisi olarak bitirmiştir. Lisans eğitimi süresince birçok kez üstün onur ve onur belgeleri almaya hak kazanmıştır.

Lisans eğitiminin ardından 2009 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji yüksek lisans programına kabul edilmiş ,yüksek lisansını 2011 yılında Evli Çiftlerin Kişilik Özelliklerinin Evlilik Uyumuna Etkisi isimli projesi ile başarı ile tamamlayarak  ve uzmanlığını almıştır. Halen Arel  Üniversitesi Klinik Psikoloji Doktora Programına devam etmektedir.  Lisans eğitiminin ardından farklı kurum ve derneklerde psikolog olarak çalışmış, ergen ve  yetişkinlere bireysel danışmanlık ve aile danışmanlığı hizmeti vermiştir.

Duman hazırladığı proje ile İSTKA desteği alarak İETT Genel Müdürlüğünde 2014 yılında şoförlere hizmet vermek amacıyla İETT Ruh Sağlığı ve Psikoteknik Merkezi’ni kurmuştur. Halen bu birimin yöneticiliğini yürütmektedir.

Reyhan Nuray Duman birçok farklı konuda alanında uzman kişiler ve kurumlar tarafından verilen birçok eğitim, seminer, konferans ,kongre ve workshoplara katılmıştır.  Psikoterapi Enstitüsü tarafından verilen ve 3 yıl süren (1080 saat) ileri seviye terapi eğitimi; Bütüncül Psikoterapi  Eğitimi’ne2012 yılında başarı bursu ile kabul edilmiş, 2015 yılında eğitimi tamamlamıştır.  Duman her danışana ait özel bir terapi planlamasını savunan  Bütüncül Psikoterapi yaklaşımının yanında uygulayıcısı olduğu EMDR , BDT, Şema Terapi, Hipnoterapi gibi farklı ekol, teknik ve  yöntemleri de kullanarak, danışanların ihtiyaç ve sıkıntılarına bağlı olarak terapi sürecini planlamaktadır.

İstanbul Psikoterapi Derneği Avrupa Şubesi Başkanı olan Reyhan Nuray Duman Türk Psikologlar Derneği, EMDR Derneği, Hipnoz Derneği gibi Türkiye’de psikoloji ve psikoterapi alanında öncü olan birçok derneğin üyesidir.

Duman yetişkin ,ergen, aile/çift terapisi , uzmanlara ve kurumlara yönelik eğitim, süpervizyon ve seminer çalışmalarına devam etmektedir.

 

Aldığı Eğitimler ve Katıldığı Kongre, Workshoplar:

 

Pedagojik Formasyon Yıldız Teknik Üniversitesi 2011-2012
Transaksiyonel Analiz Artı Psikolojik Danışmanlık, Araştırma ve Eğitim Merkezi 2008
Tematik Algı Testi Artı Psikolojik Danışmanlık, Araştırma ve Eğitim Merkezi 2008
Denver İDEMER 2009
Emotion Focused Couples Therapy (Leslie S. Greenberg, PhD) (Duygu Odaklı Çift Terapisi) Psikoterapi Enstitüsü 2012
Transference –Focused Psychotherapy ( Otto F. Kernberg, M.D.& Frank E. Yeomans, M.D.,PhD) (Aktarım Odaklı Terapi) Psikoterapi Enstitüsü 2011
Time Lımıted Dynamıc Psychotherapy ( Hanna Levenson, PhD) (Süresi Sınırlı Dinamik Psioterapi) Psikoterapi Enstitüsü 2011
EMDR (Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşlemleme)1.Düzey Davranış Bilimleri Enstitüsü 2012
EMDR (Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşlemleme)2.Düzey Davranış Bilimleri Enstitüsü 2016
Klinik Hipnoz Uygulamalı Eğitim Hipnoz Derneği 2012
Klinik Hipnoz Uygulamalı Eğitim

Cognitive Behavioral Therapy of Anxiety Disorders (Arthur Freeman) (Anksiyete Bozukluklarında Bilişsel Davranışçı Terapi)

Hipnoz Derneği

Psikoterapi Enstitüsü

2013

2013

Solution Focused Brief Therapy (Harvey Ratner, M.A.) (Çözüm Odaklı Terapi) Davranış Bilimleri Enstitüsü 2012
Reprocessing Early Trauma and Neglect with EMDR ( Katie O’Shea) (Erken Dönem Çocukluk Travmalarında EMDR) EMDR Derneği 2012
MMPI Türk Psikologlar Derneği 2012
Stratejik Aile Terapisi Eğitimi Davranış Bilimleri Enstitüsü 2012-2013
Cogniplus Psikotek 2013
WAF Psikotek 2013
Viyana Test Sistemi Psikotek 2012
16 PF Kişilik Envanteri Davranış Bilimleri Enstitüsü 2013
Psikanalizle Tanışma Seminerleri İstanbul Psikanaliz Derneği 2012-2013
Rorschach Pusula Aile Danışmanlık Merkezi 2012
Bütüncül Psikoterapi Teorik Eğitim Psikoterapi Enstitüsü 2012- 2013
Bütüncül Psikoterapi Formülasyon Psikoterapi Enstitüsü 2013-2014
Bütüncül Psikoterapi

Süpervizyon

Psikoterapi Enstitüsü 2014-2015
Hipnoz Psikoterapi Enstitüsü 2013-2014
Aile Eğitim Programı  AEP Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 2013
Eğiticinin Eğitimi Aydın Üniversitesi 2012
Bilişsel Davranışçı Terapi

Teorik Eğitim

Prof. Dr. Hakan Türkçapar POVEM 2014
Bilişsel Davranışçı Terapi

İleri Aşama Teorik Eğitim

Prof. Dr. Hakan Türkçapar

BİLGELİK ENSTİTÜSÜ

2015
Bilişsel Davranışçı Terapi Süpervizyon Prof. Dr. Hakan Türkçapar

 

2014-2016
Bilişsel Davranışçı Terapi

Travma Sonrası Stres Bozukluğu

Dr. Emel Stroup 2014
Narsistik ve Borderline Kişilik Bozuklıklarında Şema Terapi Dr. Alp Karaosmanoğlu 2014
Şema Terapi Dr. Alp Karaosmanoğlu 2016
Şema Terapi Süpervizyon Dr. Alp Karaosmanoğlu 2016-Devam
Uuslararası Terapötik Kartlar Eğitimi

 

DR. Shulamit Niv, PHD

DR.Yehuda Shacham,PHD.

PADEM

2016
Gestalt Terapi Hanna Nita Scherler 2016-Devam
Çift ve Aile Terapisi Eğitimi Murat Dokur (İFTİ) 2016-Devam
Psikodarama Deniz Altınay (IPI) 2016- Devam
EMDR (Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşlemleme)Süpervizyon Davranış Bilimleri Enstitüsü 2012-Devam

 

11. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi Ege Üniversitesi  2006
14. Ulusal Psikoloji Kongresi Hacettepe Üniversitesi 2006
15. Ulusal Psikoloji Kongresi İstanbul Üniversitesi 2008
13. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi Hacettepe Üniversitesi 2008
17. Ulusal Psikoloji Kongresi Boğaziçi Üniversitesi 2012
7. Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresi Üsküdar Üniversitesi 2013
3. Uluslararası Teknoloji Bağımlılığı Kongresi Yeşilay 2016
3. EMDR Sempozyumu Bezmialem Üniversitesi 2016

İletişim:

Adres:
Bütüncül Psikoloji
Başak Mah. Yunus Emre Cad. 4. Etap L:40 Blok Daire:2 Başakşehir İstanbul

Telefon:

+90 552 203 43 08
+90 212 487 43 08

 

 

 

Necla Koçak

 

Ad, Soyad necla koçak
Doğum Tarihi 09/12/1961
Doğum Yeri niğde
İkamet Ettiğiniz İl / İlçe istanbul/kadıköy
Medeni Hali Evli
Çocuk Sayısı 1
Çalıştığı Kurum & Görevi sahra-i cedit aile sağlığı merkezi/aile hekimi
İş Adresi Halk sok.İbrahimağaoğlu ap.No:1 sahra-i cedit/kadıköy
Telefon Numarası-GSM 0535-6165022
Telefon Numarası-Sabit Hat 0216-3855052
Web Adresi (varsa)
E Posta ne-necla33@hotmail.com
Yabancı Dil Ingilizce
Eğitim Durumu Yüksek Lisans Eğitimi
Son Mezun Olduğunuz Okulun Adı ve Bölümünüzü Yazınız dicle üniversitesi tıp fakültesi
Calıştığınız Kurumlar diyarbakır şehitlik sağlık ocağı

erdemli sağlık ocağı

mersin devlet hastanesi

Katıldığınız Eğitimler aile planlaması ile ilgili tüm eğitimler

hemodiyaliz eğitimi

aile hekimliği eğitimi

Kısa Özgeçmiş ilk,orta ve lise eğitimimi Mersin’de tamamladım.üniversite ve 4 yıllık çalışma Diyarbakır’da,sonraki çalışma hayatımı Mersin’de sürdürdüm.Emekli oldum ve Sonra 1,5 yıl Mersin’de Özel bir hemodiyaliz merkezinde çalıştım.Aile hekimliği yapmak üzere İstanbul’a geldim.1,5 yıldır aile hekimliği yapıyorum.
İlgi Alanları seyahat etmek,yemek yapmak,kitap okumak,arkeoloji
Hobiler seyahat etmek,yemek yapmak,kitap okumak,arkeoloji
Resminiz

Uz. Klinik Psk. Gülcem Yıldırım

Adınız *
Gülcem

Soyadınız *
Yıldırım

Doğum Tarihiniz *
20.04.1988

Cep Telefon *
05547269292

Mail Adresi *
glcmyldrm@gmail.com

Çalıştığınız Kurum ve Göreviniz
Dinamik Psikoterapi/Psikoterapist

İş Adresi
Adres 1
Zuhuratbaba Mahallesi İncirli Caddesi No 47 Osmancık Apartmanı, Kat 1, Daire 2 Bakırköy /İncirli
İstanbul  ●

Adres 2:
Terapi Enstitüsü
Barış Mah. İzmir Cad. No:28 Boğaziçi Apartmanı D:1 Beylikdüzü/İstanbul (Koçtaş Arkası)

Lisans Eğitim Durumu *
Diğer Lisans Programları

Yüksek Lisans Eğitim Durumu *
Klinik Psikoloji

Şu anda yaptığınız mesleğiniz*
Uzman Klinik Psikolog

Özgeçmiş
1988 doğumlu, Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Gülcem Yıldırım 2009 yılında Dokuz Eylül Üniversitesinde lisansını tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince birçok kez üstün onur ve onur belgeleri almaya hak kazanmıştır. Lisans eğitiminin hemen ardından 2010 yılında Selçuk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik yüksek lisans eğitimine başlamıştır. Yüksek lisansını 2012 yılında başarı ile tamamlayarak uzman psikolojik danışman ünvanını almıştır. Yüksek lisans eğitiminin ardından farklı kurumlarda psikolog olarak çalışmış ergen ve yetişkinlere bireysel danışmanlık ve aile danışmanlığı hizmeti vermiştir. 
2014 yılında ikinci yüksek lisansı olan Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansına kabul edilmiş ve 2016 yılında ‘Kürk Mantolu Madonna’nın Psikanalitik Eleştiri yöntemiyle incelenmesi’ isimli projesini yüksek başarı ile tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog ünvanını almaya hak kazanmıştır. 
Gülcem Yıldırım birçok farklı konuda alanında uzman kişiler ve kurumlar tarafından verilen birçok eğitim, seminer ,konferans, kongre ve workshoplara katılmıştır. Psikoterapi enstitüsü tarafından verilen ve 3 yıl süren (1080 saat) ileri seviye terapi eğitimi, Bütüncül Psikoterapi Eğitimine 2012 yılında Yüksek Lisansının hemen ardından kabul edilmiş 2015 yılında eğitimini tamamlamıştır. Bütüncül Psikoterapi Eğitimi Davranışçı Psikoterapi, Bilişsel Psikoterapi, Dinamik Psikoterapiler, Şema terapi, Transaksiyonel Analiz, Varoluşçu Psikoterapi gibi yaklaşımların her birinin eğitimlerini içermektedir. Yıldırım her danışana ait özel bir terapi planlamasını savunan Bütüncül Psikoterapi yaklaşımının yanında uygulayıcısı olduğu EMDR, EFT ve hipnoterapi gibi farklı teknik ve yöntemleri de kullanarak, danışanların ihtiyaç ve sıkıntılarına bağlı olarak terapi sürecini planlamaktadır. 
Yıldırım 2012-2019 yılları arasında aşağıdaki ağitim ve seminerlere katılmış ve alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek yeni seminer ve eğitimlere katılmaya devam etmektedir. 
*Oyun ve Çocuk(Prof. Dr. Belma Tuğrul) (8 saat) 2011
*İletişim Bilinci (Doğan Cüceloğlu) (8 saat) 2011
*Bütüncül Psikoterapi Eğitimi 11. BPT Teorik (Uz Dr Tahir Özakkaş) (360 saat) PED 2012-2013
* Travmaya Müdahale Sürecinde Duygu Odaklı Yaklaşım (EMDR) Sezgi Psikolojik Danışmanlık (18 saat) 2012
* Bütüncül Psikoterapi Eğitimi 11. BPT Formülasyon (Uz Dr Tahir Özakkaş) Psikoterapi Enstitüsü (288 saat) 2013-2014
* Cognıtıve Behavıoral Therapy Of Anxıety Dısorders (Dr.Arthur Freeman) (18 Saat) – Department of Behavioral Medicine Midwestern University-Psikoterapi Enstitüsü 2013
* Kişilik Bozuklukları (Prof.Dr. Vamık Volkan) Psikoterapi Enstitüsü (24 Saat) 2014
*Aktarım Odaklı Terapi (Psikoterapi Enstitüsü) (6 saat) 2014
*EMDR ve Örnek Uygulama (Psikoterapi Enstitüsü) (3 saat) 2014
*Tomatis Dinleme Terapisi (Psikoterapi Enstitüsü) (10 saat) 2014
*Genel Hatlarıyla Hipnoz (Psikoterapi Enstitüsü) (3 saat) 2014
*Çocuk Çizimlerinin Projektif Yorumu (Psikoterapi Enstitüsü) (3 saat) 2014
*Rotatamik Görüntü Yaşantısı (Psikoterapi Enstitüsü) (3 saat) 2014
*Psikodrama (Psikoterapi Enstitüsü) (3 saat) 2014
*Masterson Yaklaşımı Ve Psikoterapisi (Psikoterapi Enstitüsü) (3 saat) 2014
* Bütüncül Psikoterapi Eğitimi 11. BPT Süpervizyon (Uz Dr Tahir Özakkaş) (288 saat)
2014-2015
* Narsistik ve Borderline Vakalarda Nesne İlişkilerinin Derinlemesine İncelenmesi (Prof.Dr. Vamık Volkan) (24 saat) Psikoterapi Enstitüsü (2014)
*Psikanalitik Psikoterapi Eğitimi (Prof.Dr. Vamık Volkan) (24 Saat) CİSED 2015
* Travmaya Müdahale Yolları Ve EFT (Dinamik Psikoterapi) (6 saat) 2017 
*Psikanalitik Psikoterapi Eğitimi (Prof.Dr. Vamık Volkan) (24 saat) CİSED 2017
*1. Ulusal Psikoterapi Kongresi (Psikoterapi Enstitüsü) (24 saat) 2017
* Yoğunlaştırılmış Çocuk Merkezli Oyun Terapisi (Uz. Psk. Filiz Çetin) (24 saat) 2018
* Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Süpervizyon (Uz. Psk. Filiz Çetin) (100 saat) 2018
*İleri Seviye Oyun Terapisi Eğitimi (Uz. Psk. Filiz Çetin) (24 saat) 2018