Adınız *
Emin

Soyadınız *
Komşal

Doğum Tarihiniz *
01.01.1973

Cep Telefon *
05537247724

Mail Adresi *
psikolog20@yahoo.com

Çalıştığınız Kurum ve Göreviniz
Denizli

İş Adresi

Lisans Eğitim Durumu *
Psikoloji

Yüksek Lisans Eğitim Durumu *
Klinik Psikoloji

Şu anda yaptığınız mesleğiniz*
Klinik Psikolog

Özgeçmiş

1972 yılında Denizli’nin Güney ilçesine bağlı Kerimler Köyü’nde dünyaya gelmişim. İlkokulu Kerimler Köyü İlkokulunda yaptıktan sonra Isparta Gönen Öğretmen Lisesi’nde ortaokul ve lise eğitimini yatılı olarak tamamladım.
1989 yılında kazanmış olduğu Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümünü 1993 yılında tamamlayarak üniversiteden psikolog ünvanı ile mezun oldum.
1994 yılından itibaren eğitim alanında, gençler ve ailelerine kişisel, sosyal ve eğitsel alanlarda psikolojik destek sundum ve sunmaya devam etmekteyim. Gençlerle özellikle kendilerini tanıma, farkındalıklarının gelişmesi ve kendini gerçekleştirme süreçlerinde, bireysel ve grup çalışmaları ile katkı sunmaya çalışıyorum.
Önleyici modeli benimseyerek, gençlerin kişisel, sosyal ve eğitsel alanlarda karşılaşabilecekleri sorunlara çözüm arama ve bulmalarına; iletişim becerileri, sorun çözme, öfke yönetimi vb. yaşam becerilerini kazanma çalışmaları planladım ve yönettim.
2008 yılında öğrencilik hipnoz eğitimlerine katılarak insanın ruhsal aygıtı hakkında teorik bilgilerimi yakından tecrübe etme fırsatı buldum.
2008 yılında aynı zamanda 2 yıl süre ile Kekemelik üzerine eğitim aldım.
2009 yılında Psikoterapi Enstitüsü bünyesinde 8. Grup kursiyer olarak 3 yıl sürecek Bütüncül Psikoterapi ve Psikanalitik Psikoterapi alanlarında kendimi geliştirmekteyim.
Bütüncül Psikoterapi eğitimini 2011 yılında tamamladım.
2014 Yılında İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programını “Lise öğrencilerinde şiddete eğilim ile kendilik algısı arasındaki ilişkinin incelenmesi” tez konusu ile tamamlayarak Klinik Psikolog ünvanını aldım.
Şu anda bütüncül psikoterapi çerçevesinde çocuk, aile, ergen, çift ve yetişkinlerle psikoterapi çalışmalarını sürdürmekteyim.

Mail: psikolog20@yahoo.com, e-psikolog@hotmail.com
İnternet Siteleri: www.Psikoterapimerkezi.com , www.Kekemelikterapisi.com , www.ailedanisma.net , www.eminkomsal.com

There are no comments yet.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>