Cüneyt OKCU

Çalışma Bölgeleri;

Antalya – İstanbul

İletişim Bilgileri;

0533 950 1591

cuneyt.okcu@hotmail.com

1980 yılında İstanbul’da doğdum. İlk ve ortaöğrenimim ardından çocukluğumdan beri tutkun olduğum tasarım, insan ve anlam konularında kariyer yapma kararı verdim. 2003 yılında mezun olduğum İTÜ, Gemi İnşaat Mühendisliği lisans eğitimim süresince turizm sektörü, satış ve pazarlama bölümlerinde çalıştım. Bu süreçte 5000’den fazla insanla birebir ve yüz yüze iletişim kurarak insanın arzuları ve yaşamdaki anlam arayışları üzerine gözlem yapma fırsatı buldum.

Lisans mezuniyetimin ardından iç mimarlık ve tasarım eğitimleri ile birlikte yat üretim sektörüne odaklanarak Türkiye’nin önde gelen tersanelerinde proje sorumluluğu ve üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundum. Psikoloji ve felsefe tutkumdan hiç kopmadım. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji lisans, Yakın Doğu Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans bölümlerinden mezun oldum. Halen İstanbul Kent Üniversitesi psikoloji lisans ve çeşitli ekollerden psikoterapi eğitimlerime devam etmekteyim. Bütüncül ve duygu odaklı psikoterapi ile pozitif ve varoluşçu yaklaşım zeminlerinde yetişkin ve ergenlerle çalışmaktayım. Aynı zamanda interdisipliner yaklaşımlı çeşitli akademi ve danışmanlık kurumlarında eğitim, atölye çalışmaları ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayım.

There are no comments yet.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>