19. Bütüncül Psikoterapi Eğitimi 2020 Haziran

  1. – Katılımcı Listesi –

    (Ön Görüşme Listesine ‘Ön Görüşme Ücreti’ ödeyen isimler alınacaktır. Bu listedeki isimler ile iletişime geçilerek Ön Görüşmeye çağrılacaktır.)

 Ön Kayıt Listesi  Ön Kayıt Ödedi Listesi Kesin Kayıt Listesi
 No  Adı  Soyadı  No  Adı  Soyadı  No  Adı  Soyadı
 1 Beyza Ruşen Avcı  1 Gizem Kale 1 Aysun Aktaş Özkafacı
 2 Buğra Kal  2 Ayşenur Ak 2 Esra Battal
 3 Ekin Saba  3 3 Pınar Ocak Ovalıoğlu
 4 Fatma Çelik Tanrıverdi  4 4 Kübra Tayhan
 5 Gözdenur Yalmancı  5 5 Sinan Hoşgör
6 Züleyha Özpay Uzgur  6 6 İbrahim Cengiz
 7 Selinay Sarıkaya  7 7 Öznur Ersan
 8 Burcu Avcı Gülen  8 8 Selin Acarlar
 9 Nurkan Erdener  9 9 Burcu Polat
 10 Derya Baloğlu  10 10 Haşim Durar
 11 Aycan Kübra Şahin  11 11 Kübra Eltutar
 12 Şeyma Babahan  12 12 Gülizar Şahin
 13 Seba Nur Saral  13 13 Merve Çınar
 14  14 14 Melike Eyisoylu Şen
 15  15 15 Tuba Aslan
 16  16 16 Kübranur Yılar
 17  17 17 Sümeyye Bilici
 18  18 18 Şeyda Canbay
 19  19 19 Berat Ayhan
 20  20 20 Zeynep Bilen Arslan
 21  21 21 Mehmet Erdem Memetoğlu
 22  22 22 Leyla Eren
 23  23 23 Yasemin Yavuz
 24  24 24 Serdar Turkman
 25  25 25 Sevde Nur Akyıldız
 26  26 26 Betül Yazıcı Gül
 27  27 27 Elçin Çise Kondu
 28  28 28 Mediha Güler
 29  29 29 Rabia Kaanoğlu
 30  30 30 Kader Cartıllı
 31  31 31 Elif Kondu
 32  32 32 Gökhan Savran
 33  33 33 Aslıhan Beyza Odabaş
 34  34 34 Hilal Bağcı Sinanoğlu
 35  35 35 Hilal Adak
 36  36 36 Zeynep Kesici
 37  37 37 Cahide Dağlıoğlu
 38  38 38 Sümeyye Nur Külçe
 39  39 39 Nazlı Hasanzade
 40  40 40 Fatma Terzi
 41   41 Şeyma Demirtaş
 42   42 Heval Bozyiğit
 43   43 Güner Karacasu
 44   44 Müzeyyen Şen
 45   45 Burak Şensöz
 46   46 Rüveyda Tanrıseven
47   47 (Gözlemci)

Demet

Yeşiltaş
 48   48 Hatice Sağlam
49   49
 50   50
 51   51
 52   52
 53   53
 54   54
 55   55
56 56
 57   57
 58   58
 59   59
 60   60
 61   61
 62   62
 63   63
 64   64
 65   65
 66   66
 67   67
 68   68
 69   69
 70 70
 71 71
 72 72
 73   73
74
 75 75
 76   76
 77 77
 78   78
 79   79
 80   80
 81 81
 82 82
83 83
 84   84
 85   85
 86   86
 87   87
 88   88
 89   89
 90   90
 91   91
 92   92
 93   93
 94   94
 95   95
 96   96
 97   97
 98   98
 99   99
 100   100
 101    
 102    
     
     
     
     
     
    İptaller  
   1 Sinem Çelik  
   2 Rabiye Akyüz  
   3 Deniz Dokurlar  
   4 Güneş Küçük  
   5 Hasret Pişmişoğlu  
   6 Hesna Filiz Gültekin Tırtır  
   7 Nurşin Yalımol  
   8 Selma Yılmaz  
   9 Filiz Bozkurt  
   10 Ziya Hüseyin  
   11 Sebahat Filiz  
   12 Özge Pınar Terzioğlu  
   13 Yağmur Işık  
   14 İzil Beril Çolakoğlu  
   15 Ferhan Taşdelen  
   16 Salih Şanverdi  
   17 Müslime Karaçınar  
   18 Özge Çınar  
   19 Özge Tok  
   20 Saliha Eroğlu  
   21 Baran Tunçer  
   22 Ömer Hastaoğlu  
   23 Cuma Atalay  
   24 Taha Emir Hoşgör