17. Bütüncül Psikoterapi Eğitimi 2018 Haziran

  1. – Katılımcı Listesi –

    (Ön Görüşme Listesine ‘Ön Görüşme Ücreti’ ödeyen isimler alınacaktır. Bu listedeki isimler ile iletişime geçilerek Ön Görüşmeye çağırılacaktır.)

     Ön Kayıt Listesi    Kesin Kayıt Listesi  
     No  Adı  Soyadı    No  Adı  Soyadı
     1        1  Gülden   Önder 
     2        2  Raziye  Gizem  Yılmaz 
     3        3  Rıdvan  Kanoğlu
     4        4  Zehra  Ece  Duman
     5        5  Yeliz  Deniz
             6  Ezgi  Ergün 
     7        7  Reyhan  Hasekioğlu 
     9        8  Sebiha  Yıldırım 
     10        9  Büke   Çetin
     11        10  Ahmet  Soylamış
     12        11  Nihan  Arda Alpman
     13        12  Merve   Evren
     14        13  Ülker  Dikmen
     15        14  Tülay  Taşkın 
     16        15  Şerife  Bayram
     17        16  Murat  Özbek 
     18        17  Rabia   Karaslan
     19        18  Aycan  Aksoy
     20        19  Aysun  Şeker 
     21        20  Serap   Cırman 
     22        21  Betül   Dilek
     23        22  Gönül   Özel Çalışkan
     24        23  Merve  Sunelcan
     25        24  Derya  Şentürk
     26        25  Aynur    Boyraz
     27        26  Fatma  Bayraktar 
     28        27  Özkan  Yiğit
     29        28  Feyza  Yıldır
     30        29  Osman Olcay  Yaman
     31        30  Nihal  Canpolat 
     32        31  Ayşe    Bayraktar
     33        32  Feyza  Sünbül
     34        33  Elif  Bayrak
     35        34  Ömer  Bilgiç
     36        35  Elif  Macit 
             36  Esra Akcan
             37  Öznur Cennet  Altay 
             38  Ece  Koç 
             39  Tuğba  Kandur 
             40  Zeynep  Ulusoy 
             41  Duygu  Doğdu
             42  Fatma  Güvenç Çığ 
             43  Sevcan  Özkılınç 
             44  Sümeyye  Geçimli 
             45  Saliha  Kopan Eynallı
             46  Ahmet Bülent  Yazıcı
             47  Esra  Yazıcı
             48  Sümeyye Nur  Kocakoç 
             49  Feride Büket  Bağ
             50  Sergül  Tutkun 
             51  Büşra  Baytar
             52 Emine  Acar
             53 Derya  Şenel Demir
             54 Ebru Bellek Karakaş
             55  Esma  Kılıç
             56 Derya  Kanadlı
             57 Dilek   Cansever
             58 Ömer Eminoğlu
             59 Bülent Sarıkaya
             60 Kader  Yarar
             61 Ece Tuncer
             62 Merve  Coşkun Halis
             63 Eyüp  Eren
             64 Yasemin Öztürk
       Beklemede  Olanlar   

    Ön Kayıt Ödedi Listesi

     
       Adı  Soyadı      Adı  Soyadı
     1 Fatma Ayşe Çamkerten    1    
     2   Anıl  Uluhan    2    
     3        3    
             4    
     5        5     
     6        6    
     7        7    
     8        8    
     9        9    
     10       10